Tiktok Takipçi Satın Al

The Last of Us: Part II, PC’ye de Gelecek mi?

The Last of Us Part II, henüz gelişme aşamasında olan post apokaliptik bir oyundur. Birinci oyun The Last of Us’ın devamı olan oyun PlayStation Experience 2016’da duyurulmuştur.

Sony Interactive Entertainment tarafından düzenlenen etkinlik sırasında PlayStation oyunu The Last of Us: Part II için çıkış tarihi açıklanmıştı. The Last of Us: Part II oyuncular tarafından heyecanla beklenen oyunlar arasında.


Önceki oyun The Last of Us’dan tanıdığımız Ellie’nin maceralarının zorlu hayat mücadelesinin devamına tanık olacağımız The Last of Us: Part II, çıkış fragmanında ilk oyundan tanıdığımız o masum Ellie’nin agresif bir ergene dönüştüğünü görmüştük.

PlayStation özel oyunlarından biri olan The Last of Us serisinin ikinci oyunu The Last of Us: Part II 29 Mayıs 2020 tarihinde PlayStation platformu için oyuncularla buluşacak.

The Last of Us 2 PC‘ye de gelecek mi? PC oyuncuların en merak ettiği sorulardan biri elbette bu. The Last of Us 2, gelecekte PC’ye geliyor olabilir, ancak hemen hemen büyük titizliğin, oldukça titrek bir zemin üzerine inşa edilmiş spekülasyon olduğunu not etmeliyiz.

The Last of Us: Part II için PC geliştiriciler mi aranıyor?

The Last of Us: Part II, PC'ye de Gelecek mi?

The Last of Us serisini geliştiren şirket Naughty Dog, bir iş ilanı yayınlaması sevenleri heyecanlandırmaya yetti. Yine de, bir grafik programcısının The Last of Us 2‘de çalışan ekibin bir parçası olması için bazı ilginç beceriler belirten bir LinkedIn iş ilanı tarafından PC için de geliştirmeler başlandı mı dedirtti? İş ilanına baktığımız zaman ise gereksinimler şu yönde;

  • Mevcut GPU mimarilerini (AMD GCN, Nvidia CUDA) kapsamlı bir şekilde anlama
  • DirectX12, Vulkan veya diğer modern grafik veya hesaplama API’leri ile deneyim
  • Konsol veya PC programlama deneyimi

Geliştirici Naughty Dog‘un Nvidia GPU’ları anlayan birini istediğini unutmayın. unutmayın, Sony’nin PlayStation 4 ve PlayStation 5‘inde AMD grafikleri var mevcut. PC sürümü için NVIDIA geliştirici arıyor olabilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu