Tiktok Takipçi Satın Al

The Last of Us Part II, Ön Siparişleri Amazon Türkiye’de

Merakla beklenen “The Last of Us Part II”nun ön siparişleri 12 Haziran itibariyle Amazon Türkiye’de başladı.

The Last of Us Part 2 ön sipariş vermeniz artık çok kolay hale geldi. 19 Haziran’da resmi olarak piyasaya çıkacak oyun Amazon.com.tr üzerinden 2 farklı sürüm seçeneğiyle ön sipariş edilebilecek.


PlayStation 4 için özel olarak geliştirilen oyunun ön siparişini Amazon.com.tr üzerinden veren oyun severler ayrıcalıklı ve güvenilir teslimat avantajıyla oyuna lansman gününde sahip olabilecek.

Ön Siparişler Başladı

Sony PlayStation için özel olarak geliştirilen ‘The Last of Us Part II’nun Amazon.com.tr üzerinden ön siparişe sunulduğunu duyurdu.

2013 yılında yayınlandığı günden bu yana dünya çapında birçok oyun severin hayranlığını kazanan The Last of Us (2013) serisinin devam oyunu, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de 19 Haziran’da piyasaya çıkacak ve ön siparişini Amazon.com.tr’den veren oyunseverler bu aksiyon-macera oyununa Amazon.com.tr’nin ayrıcalıklı ve güvenilir hizmetleri kapsamında lansman gününde sahip olabilecek.

The Last of Us Part II, Ön Siparişleri Amazon Türkiye'de

Hayatta kalma teması altında oyun severleri birçok korku elementiyle buluşturan ve üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan oyun Amazon.com.tr’de ‘Standart’ ve ‘Özel Sürüm’ olmak üzere iki farklı sürüm seçeneğiyle sınırlı sayıda satışa sunulacak. Özel Sürümü tercih eden tüketiciler; 48 sayfalık mini eskiz kitabı, özel metal kutu, dinamik PS4 teması ve Dijital Oyun Müziklerini de içeren ayrıcalıklı koleksiyona sahip olabilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu