Tiktok Takipçi Satın Al

İşte Beklenen Tarih: The Last of Us: Part II’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

PlayStation oyuncularının uzun zamandır beklediği The Last of Us: Part II’nin çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Oyun tarihinin en çok beklenen oyunları arasında olan The Last of Us: Part 2’nin çıkış tarihi, bugün gerçekleşen ‘State of Play’ etkinliğinde açıklandı.


Sony Interactive Entertainment tarafından düzenlenen etkinlik sırasında PlayStation oyunu The Last of Us: Part II için çıkış tarihi açıklandı. The Last of Us: Part II oyuncular tarafından heyecanla beklenen oyunlar arasında.

Önceki oyun The Last of Us’dan tanıdığımız Ellie’nin maceralarının zorlu hayat mücadelesinin devamına tanık olacağımız The Last of Us: Part II, çıkış fragmanında ilk oyundan tanıdığımız o masum Ellie’nin agresif bir ergene dönüştüğünü görüyoruz.

İşte Beklenen Tarih: The Last of Us: Part II'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Fragmanın en can alıcı kısmı fragmanın son sahnesi. Zira The Last of Us: Part II ilk duyurulduğu günden bu yana geliştirici Naughty Dog’tan Joel’in oyunda olup olmayacağı ile ilgili herhangi bir bilgi verilmemişti ve oyuncular çok büyük bir merak içerisindeydi.

The Last of Us: Part II çıkış tarihi ne zaman?

Oyunu oynayanların yanı sıra sadece oyunu bir film gibi izlemek isteyen çok kişi var. Oyunun senaryosu bazı filmlerden daha da iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni yayınlanan videoda, uzun zamandır nerede olduğu merak edilen Joel’i de gördük. The  Last of Us Part II, 21 Şubat 2020’de Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle oyuncular ile buluşacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu