The Elder Scrolls Online Dragonhold DLC Detayları

The Elder Scrolls Online’ın ilk yıllık macerası Ejderha Sezonu’nu nihayete erdirecek olan Dragonhold, bu sene geliyor.

Bu DLC’de üç eşsiz biyom barındıran yepyeni hikâye bölgesi Southern Elsweyr’de harabeler, dünya boss’ları, görevler, Ejderha avları ve dahası yer alacak.

Dragonhold, yıl boyu süren Ejderha Sezonu hikâyesini destansı bir sonla tamamlıyor! DLC’nin ana görev örgüsünde oyuncular sevilen karakter Sai Sahan ile çalışıp korsanlardan ve maceracılardan oluşan bir ayaktakımıyla, Blades’lerin öncülü olan kadim Dragonguard yoldaşlığını yeniden kuracaklar. Ayrıca Southern Elsweyr’i ve kadim zamanların büyük Khajiit krallığı Pellitine’i keşfedecekler.

The Elder Scrolls Online Dragonhold DLC Detayları

Dragonhold’da başka nelerin geleceğini görmek istiyorsanız bu gece 23’te bir ilk bakış yayını için Twitch kanalımıza uğrayın. Hikâye Bölgesi Ekibinin Başı Jason Barnes ve Baş Yazar Bill Slavicsek, oyuna eklenecek yepyeni havalı içeriklerden bazılarını gösterecek!

Yılın ilerleyen günlerinde çıkacak Dragonhold’u önceden denemek mi istiyorsunuz? 16 Eylül Pazartesi günü PC’ye özel Public Test Server’a geldiğinde deneyebilirsiniz!

İLGİLİ İÇERİK:  Valorant FPS Arttırma Yolları
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu