Tiktok Takipçi Satın Al

Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC

Yerli teknoloji üreticisi ve onaylı tasarım merkezi Technopc; alan sorunu yaşanan noktalarda güncel teknolojik donanım çözümleri sunan yeni nesil Technopc Nano H485 Mini PC ‘yi satışa sundu.

Mini Bilgisayar veya Mini PC olarak tanımlanan ve özellikle alan problemi yaşanan teknolojik donanım çözümleri noktasında ihtiyacı karşılayan kompakt bilgisayarlar, normal bir masaüstü bilgisayardan farksız özelliklere sahip donanımlardır. Küçük boyutlarıyla geleneksel masaüstü bilgisayarların kullanılamayacağı alanlarda kullanım rahatlığı sunan Technopc Mini PC serisi ürünler 10. Nesil işlemci desteği ile enerji verimliliği ile önemli farklılıklar sunuyor.

Küçük ama çok becerikli Technopc H485 Mini PC


Güncel 9. nesil Intel işlemcilere ve yüksek hızlı 2600 MHz DDR 4 bellek desteğine sahip olan Technopc H485 Mini PC, alan kullanımı konusunda avantaj sağlayan tasarımı sayesinde geleneksel bilgisayar donanımlarının sığmadığı alanlar için uygun bir ürün. Küçük boyutu ile her yere uyum sağlayabilen H485 Mini PC vesa desteği ile ekran arakasına da takılabiliyor.

Technopc Mini PC Serisi’nin en yeni ürünü olan bu kompakt bilgisayar, 65 watt gücünde işlemcisini yanı sıra katı kapasitör yapısıyla ısı problemi yaşamadan uzun saatler çalışabiliyor. Kendi küçük işlevi büyük olan H485 Mini PC, yüksek enerji verimliliği sayesinde kullanıcılarına masaüstü bir iş istasyonu gibi olağan üstü performans deneyimi sunuyor.

Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC

Çok yönlü çalışma yüksek performans desteği

Metal gövdesi ve vesa uyumlu bağlantı desteği sayesinde hem ekran arkası hem de endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanılabilen H485 özellikle kurumsal çözüm ihtiyaçlarında yüksek performans sunuyor. Kullanım alanına göre kolay uyarlanabilir bağlantı noktaları sayesinde verimli ve işe uygun işletme süreçlerine olanak sağlarken; aynı anda iki farklı ekrana görüntü verebilme özelliği ile çoklu monitör kullanma keyfinizi üst seviyelere taşıyor.

Yerli Üretici Technopc

Technopc, bilişim sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü teknoloji üretim merkezidir. Technopc; 20 yılı aşkın süredir sağlıktan bankacılığa, eğitimden savunmaya kadar birçok sektöre teknoloji donanım çözümleri sunan ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla mini pc alanında sektör öncülerinden olan yerli üretici ve teknoloji şirketidir. Mini PC serisi ürünleri yanı sıra kurumsal yapılardan son kullanıcıya kadar, Mini PC, Tablet PC, Masaüstü ve Endüstriyel PC’ler, All In One bilgisayarlar ve sanallaştırma çözümleri sunan Technopc; yenilikçi, çevreci ve yüksek performanslı ürünler sunmaktadır.

 

Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC

Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC

Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC Technopc‘den Yeni Nesil Mini PC

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu