Tiktok Takipçi Satın Al

TCL Yakın Zamanda Blackberry İçin 5G Getirmeyi Düşünmüyor!

5G Blackberry görmeyi ümit ediyorsanız, TCL şu an için böyle bir planın olmadığını doğrulayan resmi bir açıklama yaptı.

Akıllı telefon endüstrisindeki teknolojinin bayrak taşıyıcıları arasında değerlendirilen Blackberry, 2016 yılında TCL tarafından satın alınmadan önce kapanmaya kadar gerilemişti. Geçen yıl yeni modellerin olmamasıyla, Blackberry cihazların yakın gelecekte orta ölçekli bütçe cihazları olarak tanınması muhtemeldir.


Londra’daki bir CCS Insight etkinliği sırasında yapılan duyuruya göre, TCL Pazarlama Genel Müdürü Stefan Streit, “Blackberry için 5G’nin anlamı yok. Cihaz eğlence amaçlı değil ve e-postalar zaten oldukça hızlı ”. 2018’in büyük bir bölümü için büyük coşku sergileyen Blackberry cihazları, 2019’un başından beri büyük ölçüde eksik kaldı.

Bu TCL’nin Blackberry için 5G’ye yatırım yapmayacağını kesinleştirdi. 8K TV veya Smart buzdolabı gibi 5G teknolojisinin kullanışlı olabileceği diğer fırsatları araştırıyorlar. TCL, Plex markası altında kendi 5G akıllı telefon serisini tanıtmaya odaklanmış durumdalar. Şirket, 2020’nin ortalarında ekonomik akıllı telefonlar getirmeyi planlıyor.

CCS Insights’a göre 5G akıllı telefonların fiyatları, fazlalık nedeniyle 2020’de düşecek. Analitik firması, dünyada arzın kısa sürede artmasına neden olacak çok fazla cihazın mevcut fiyat düşüşüne yol açacağına neden oluyor. Sadece 2022’nin başlangıcında, ilk üç yılda 5G’nin kabulü 4G’nin dışına çıkacak!

TCL Plex 5G Özellikleri

TCL Yakın Zamanda Blackberry İçin 5G Getirmeyi Düşünmüyor!

TCL, Eylül ayında IFA 2019’da TCL Plex 5G adlı ilk 5G akıllı telefonunu tanıttı. Cihaz, standart dinamik aralık içeriğini yüksek dinamik aralığa dönüştüren ve ek gerçek renk tonları sunan özel bir yonga setine sahip 6.53 inçlik bir ekrana sahip. Akıllı telefon, 6GB RAM ve 128GB yerel depolamaya sahip Qualcomm Snapdragon 675 SoC cihazından güç alıyor. 16 megapiksel lens ve 2 megapiksel sensörle birlikte 48 megapiksel sensörle başlayan üçlü kamera düzenine sahip. Cihaz 3.820 mAh bir bataryaya sahiptir. TCL 5G varyantını 1000 $’ın altında fiyatlandırmayı hedefliyor, ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu