TeknoDiot
     
     
     

TCL, Katlanabilir Telefonları İçin DragonHinge Teknolojisini Duyurdu

TCL, Katlanabilir Telefonları İçin DragonHinge Teknolojisini Duyurdu

TCL, 2020’de gelen katlanabilir telefonları için DragonHinge teknolojisini duyurdu.

TCL Communication, DragonHinge teknolojisini patentli hale getirdi ve esnek ekran ürün portföyünü MWC 2019’da sergiledi. Katlanabilir mobil cihazlar, TCL’nin alt şirketi CSOT’un esnek AMOLED ekranlarını kullanılıyor ve TCL’nin tescilli DragonHinge teknolojisi tarafından desteklenmektedir.

Bu cihazlar için çeşitli kullanım durumlarını desteklemek üzere katlanıp bükülmelerini sağlayan mekanik bir muhafaza oluşturuyor. Bu, daha esnek cihaz tasarımlarının geliştirilmesine olanak tanıyan, zahmetsiz ve kusursuz hareket vaat ediyor.

[sp-related style=”dark” id=”37652″]

TCL, Katlanabilir Telefonları İçin DragonHinge Teknolojisini Duyurdu

TCL Communication, bu hafta ilk DragonHinge konsept ürünlerini MWC 2019’da sergiledi ve 2020’de tüketiciye hazır ilk katlanabilir telefonların çıkması planlanıyor. TCL Communication Global Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Peter Lee şunları söyledi:

Alt şirketimiz CSOT’un desteğiyle birlikte, TCL’nin geleceğin mobil cihaz pazarında yenilikçi ve lider olabileceğini gösteriyoruz. Esnek cihaz portföyümüzün potansiyeline baktığımızda, piyasaya sürdüğüm şeyler için çok heyecanlıyız. Ancak, ilk yarışta değiliz çünkü yalnızca donanım zorluklarını çözmek için sabırlı, düşünceli bir yaklaşım almanın daha sorumlu olduğunu düşünmüyoruz, aynı zamanda anlamlı bir kullanıcı sunmamızı sağlamak için ortaklarımızla birlikte yazılım çözümleri üzerinde çalışıyoruz.

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Arap Düğününde Damat Tarafı Davetlilere iPhone 8 Dağıttı!

Buğra Noyan

Huawei Mate 10 Pro, iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8’i Solladı!

Buğra Noyan

Karşınızda Beş Kameralı Nokia 9 Modeli

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.