TCL, Katlanabilir Telefonları İçin DragonHinge Teknolojisini Duyurdu - TeknoDiot.com

TCL, Katlanabilir Telefonları İçin DragonHinge Teknolojisini Duyurdu

Abone Ol 

TCL, 2020’de gelen katlanabilir telefonları için DragonHinge teknolojisini duyurdu.

takipçi satın al
takipçi satın al

TCL Communication, DragonHinge teknolojisini patentli hale getirdi ve esnek ekran ürün portföyünü MWC 2019’da sergiledi. Katlanabilir mobil cihazlar, TCL’nin alt şirketi CSOT’un esnek AMOLED ekranlarını kullanılıyor ve TCL’nin tescilli DragonHinge teknolojisi tarafından desteklenmektedir.

Bu cihazlar için çeşitli kullanım durumlarını desteklemek üzere katlanıp bükülmelerini sağlayan mekanik bir muhafaza oluşturuyor. Bu, daha esnek cihaz tasarımlarının geliştirilmesine olanak tanıyan, zahmetsiz ve kusursuz hareket vaat ediyor.

[sp-related style=”dark” id=”37652″]

TCL, Katlanabilir Telefonları İçin DragonHinge Teknolojisini Duyurdu

TCL Communication, bu hafta ilk DragonHinge konsept ürünlerini MWC 2019’da sergiledi ve 2020’de tüketiciye hazır ilk katlanabilir telefonların çıkması planlanıyor. TCL Communication Global Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Peter Lee şunları söyledi:

Alt şirketimiz CSOT’un desteğiyle birlikte, TCL’nin geleceğin mobil cihaz pazarında yenilikçi ve lider olabileceğini gösteriyoruz. Esnek cihaz portföyümüzün potansiyeline baktığımızda, piyasaya sürdüğüm şeyler için çok heyecanlıyız. Ancak, ilk yarışta değiliz çünkü yalnızca donanım zorluklarını çözmek için sabırlı, düşünceli bir yaklaşım almanın daha sorumlu olduğunu düşünmüyoruz, aynı zamanda anlamlı bir kullanıcı sunmamızı sağlamak için ortaklarımızla birlikte yazılım çözümleri üzerinde çalışıyoruz.

 

 

Göz atın:   TCL Mobil Dünya Konferansını 22 Şubat Tarihinde MWC 2020'de Düzenleyecek

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL