Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy Fold 2, Süper Hızlı Şarj Özelliği ile Geliyor

2019, Galaxy akıllı telefonlar için birçok ilk yıl oldu. Samsung, geçen yıl Galaxy S10 5G ile süper hızlı şarj adını verdi.

Şirketin ilk 5G donanımlı telefonu, birlikte verilen şarj cihazından 25W güç çekebilir ve süper hızlı şarj teknolojisi Galaxy Note 10 ve Note 10+’da da bulunabilir.


Şimdi herkes Samsung‘un her amiral gemisi akıllı telefonunda 25W hızlı şarj sunmasını bekliyor ve bunun Galaxy Fold 2‘de de görülmesi sürpriz olmamalı.

Galaxy Fold 2 süper hızlı şarj ile geliyor

Galaxy Fold 2‘nin süper hızlı şarj desteğindeki onay, Galaxy Note 9’un Android 10 ürün yazılımının içinde bulunan ve XDA Developers’taki kişiler tarafından keşfedilen koddan geliyor.

Ürün yazılımında “bloom_front_charging_effect_superfast” adlı bir şarj animasyonu dosyası bulundu; “Bloom”, Samsung’un yaklaşmakta olan kapaklı katlanabilir telefonunun kod adı olduğu söyleniyor ve ‘bloom’ ve ‘superfast’ kelimelerinin kombinasyonu, Galaxy Fold 2’nin 25W hızlı şarj edeceğinin oldukça açık bir göstergesi gibi görünüyor.

Galaxy Fold 2, Süper Hızlı Şarj Özelliği ile Geliyor

Galaxy Note 10+’da süper hızlı şarj teknolojisi, telefonu maksimum 45W şarj edebilir, ancak Galaxy Fold 2’nin 25W’da maksimum çıkacağını varsayıyoruz. Bunun nedeni, Fold 2‘nin akıllı telefon pil boyutları için geçerli standart açısından oldukça küçük bir pile sahip olması bekleniyor.

Cihazın iki pilinden biri sadece 900 mAh kapasiteye sahiptir ve diğer pil önemli ölçüde daha büyük olsa da, kapak şekli faktörü nedeniyle toplam pil kapasitesinin 3.000 mAh’ın altında olması muhtemeldir. Son olarak bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için akıllı telefon haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu