Tiktok Takipçi Satın Al

Genç Türk Oyun Geliştiricisinden Yeni Oyun: Swan Knight

Genç Türk girişimcisi ve mobil oyun geliştiricisi tarafından yapılan mobil oyun Swan Knight, Android kullanıcıları için yayınlandı.

Geliştirici, uun zamandır teknolojinin ve özellikle mobil oyun sektörünün sadık bir müşterisi olarak bu sektöre merak salıp Game Socks Studio adında bir girişime başladı. Game Socks Studio, İstanbul’da kurulmuş bağımsız, tek kişilik bir mobil oyun yapım stüdyosudur. 6 aylık süreçte yapılan ilk oyunudur “Swan Knight”‘ an itibari ile Google Play Store’da yayımlandı.


Swan Knight piksel öğeleriyle çizilmiş bir aksiyon-platform oyunu. Bir zamanlar çocukların kahkahalarının ormandaki kuşların cıvıltısına karıştığı bu topraklarda, kötülük hüküm sürmeye başlar. Woodpine halkının direnecek gücü kalmaz. Halkın tek bir umudu vardır; bir hikaye.

Çocukluklarından beri duydukları bir şövalyenin hikayesi. İnsanların özgürlüğü için savaşan, ismi bilinmeyen bir şövalye. Acaba bu şövalye Woodpine halkının sesini duyacak mı?

Genç Türk Oyun Geliştiricisinden Yeni Oyun: Swan Knight

Swan Knight Özellikleri

  • 30 El Yapımı Seviye
  • Değişen Haritalarda Oynama (Ormanda,Yerleşim Alanlarında, Zindanlarda ve Kalelerde)
  • 3 Adet Bölüm Sonu Canavarı
  • 20 Farklı Düşman(Muhafızlar,Büyücüler vb.), Hareketli Platformlar,Tuzaklar vb.
  • Basit Satın Alma Sistemi

Oyunu indirmek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

Oyun Videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu