Tiktok Takipçi Satın Al

Surface Book 3 ve Surface Go 2 Modelleri Bu Yıl Tanıtılacak!

Petri’den Brad Sams’e göre, Microsoft’un bir sonraki Surface cihazları Surface Book 3 ve Surface Go 2 bu ilkbaharda resmi olacak.

Petri’nin Brad Sams’e göre Microsoft, bu baharda piyasaya sürülecek yeni Surface Book ve Surface Go modellerini tanıtacak gibi görünüyor.


Rapor Microsofts’un bunları modern spesifikasyonlarla nasıl yenilemeyi amaçladığını tam olarak ortaya koyuyor. Yine de, Surface Book 3 ve Surface Go 2, öncekilere çok benzeyebilir. Microsoft’un kozmetik güncellemelerden çok daha fazla iç yükseltmelere odaklandığı bildiriliyor.

Tüm çizgileri arasında Microsoft’un Surface Book’unun en çok değiştirilmesi gerekiyor. Surface Book 2 modeli Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştü. bu tam olarak aynı görünür orijinal modelin ama belki 13.5-inç ve 15 civarında daha ince çerçeve ile Surface Book 3 büyük ölçüde aynı görünüyor bekliyoruz Ekim 2015 yılında bu seri başladı.

Surface Book 3’ün Intel’in 10. nesil işlemcilerini destekleyeceği bildiriliyor. Ancak ilginç olan kısım Sams, Microsoft’un müşterilerin dizüstü bilgisayarlarını RTX 20XX serisinden başka bir NVIDIA GTX 16XX serisi GPU ile yapılandırmasına izin vereceğini iddia etmesidir.

Surface Book 3 ve Surface Go 2 Modelleri Bu Yıl Tanıtılacak!

Ayrıca 15 inç Surface Book 3 için Quadro serisi grafik kartı çalıştırma seçeneği de olacak. Yine Yüzey Kitabı serisi, zorlu görevleri yerine getiren ileri düzey kullanıcılar ve içerik oluşturucular için oluşturulacaktır. . Diğer herkes standart ihtiyaçlarını karşılamak için Surface Laptop 3’ü veya Surface Pro 7’yi düşünebilir .

Surface Book 3 ayrıca 32GB RAM ve 1 TB’a kadar katı hal sürücü depolama özelliğine sahip olabilir. 13.5 inçlik model için 1.400 dolardan başlamalı ve yükseltilmiş bileşenleri seçtiğinizde bu fiyat artacaktır.

Surface Go‘nun halefi Petri, Microsoft’un en küçük bilgisayarının uygun fiyatlı kalmasını istediğini bildirdi. Intel Pentium Gold çipini koruyacak, ancak Sams, bir Core M özelliğine sahip başka bir yapılandırma olacağını öneriyor. ARM tabanlı çipli bir Surface cihazı arıyorsanız, tek seçeneğiniz Surface Pro X olmaya devam ediyor .nbsp;

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu