Tiktok Takipçi Satın Al

Super Steady OIS, Samsung Galaxy S10 Lite’ı Pro Sınıfında Bir Kamera Yapıyor

Samsung 2020’ye Galaxy S10 Lite’ı piyasaya sürerek başladı. Samsung Galaxy S10 Lite’ın öne çıkan özelliği, nihayet titrek ve bulanık video ve fotoğraflara teklif vermenizi sağlayan yepyeni Super Steady OIS donanımı!

Ancak bu, Samsung Galaxy S10 Lite’ı fotoğrafçılar için mükemmel bir akıllı telefon yapan tek şey. Gözün görebileceği her şeyi yakalayan geniş açılı çekimlerden, daha önce hiç olmadığı gibi özneye odaklanan makro çekimlere kadar, bu akıllı telefon tüm profesyonel dereceli atıcılar için mükemmel bir arkadaştır!


Bununla birlikte, Galaxy S10 Lite’ın en iyi kameralı telefonlardan biri olduğunu düşündüğümüz nedenlerden bazılarına göz atalım.

Galaxy S10 Lite‘ın arkasındaki dikdörtgen muhafaza, 48MP ana kamera içeren üçlü bir kamera kümesine ev sahipliği yapıyor. Bu sensör, Samsung’un Galaxy S10 Lite ile çıkardığı yepyeni Super Steady OIS ile eşleştirildi. Super Steady OIS, sarsıntıları kontrol ederek sarsıntısız videolar ve fotoğraflar sunan bir donanım uygulamasıdır. Bu, fiziksel bir gimbal taşımadan UHD çözünürlükte profesyonel kalitede videolara dönüşen gerizekalı ve sarsıntıları telafi ederek gimbal benzeri stabilite sağlar. Aslında, Super Steady OIS özelliği, piyasadaki mevcut tüm akıllı telefonlardan çok daha fazla sarsıntı ve sarsıntıyı kontrol etmek için donanım ve yazılım sihirbazını birleştiriyor! Bu yüzden Samsung Galaxy S10 Lite’ı alın ve videolarınızdaki titrek kamera çalışmasına veda edin.

Super Steady OIS, Samsung Galaxy S10 Lite'ı Pro Sınıfında Bir Kamera Yapıyor

48MP birincil kamera ile yepyeni Super Steady OIS yerleşik donanımı

İster Samsung Galaxy S10 Lite’ı çırpın, ister bir trekte olun, günlük koşularınızda, plajda oynayın veya en sevdiğiniz Hangout’a giderken güzel 48 MP fotoğraflar ve videolar çekmeye başlayın. Eğimi, ruloyu ve pan atışlarını son derece kolay bir şekilde yapabilir ve rekabeti gerçekten sudan üfler! Bulutlu koşullar veya gece sahneleri hakkında bile endişelenmenize gerek kalmaz – Super Steady OIS her durumda eşit derecede iyi çalışır. Düşük ışık koşullarında özellikle zor olabilir, kamera deklanşörü daha uzun süre açık kalır, böylece daha fazla ışık girebilir – el bu süre içinde hareket ederse, görüntü bulanıklaşabilir. Ancak Süper Sabit OIS ile, sarsıntı ve sarsıntılar uzun sürelerde bile halledilir, böylece her zaman net görüntüler ve videolar elde edersiniz.

Ancak Samsung Galaxy S10 Lite’ın parladığı sadece sarsıntısız videolar değil, makro çekimler ve geniş açılı fotoğraflar ve videolar çekme konusunda da aynı derecede beceriklidir. Akıllı telefondaki kameralardan biri ultra geniş çekimler için ayrılmıştır. Bu 12MP kamera, insan gözünün görme alanı ile aynı olan 123 derece geniş görüşüyle ​​nesnelerinize tamamen yeni bir bakış açısı sağlar.

Super Steady OIS, Samsung Galaxy S10 Lite'ı Pro Sınıfında Bir Kamera Yapıyor

Bu, Samsung Galaxy S10 Lite fotoğraf makinesinin insan gözünden daha fazlasını yakalayabileceği, manzara çekimleri, panoramalar, grup fotoğrafları ve çok daha fazlası için mükemmel hale getirdiği anlamına geliyor. Bu nedenle, tam ihtişamıyla geniş bir doğa çekimi veya güzel bir arka plana sahip bir bumerang videosu yakalamak istiyorsanız, Samsung Galaxy S10 Lite en iyi arkadaşınız olduğunu kanıtlayacak.

Üçüncü sensöre gelince, bu 5MP makro lens. Bu kamerayı kullanarak, 4 cm’ye kadar bile olsa konularınıza inanılmaz derecede yaklaşabilir ve son derece ayrıntılı yakın çekim çekimleri yapabilirsiniz. Samsung Galaxy S10 Lite, konunun ayrıntılar kaybolmadan veya gölgeler olmadan ekranı doldurduğundan emin olur. Samsung Galaxy S10 Lite ile DSLR’ler gerçekten geçmişte kaldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu