Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple, performansta büyük bir sıçrama ile sekizinci nesil iPad’i tanıttı.

8. nesil iPad özellikleri ve fiyatı. Neural Engine ile A12 Bionic’e sahip en popüler iPad modeli, daha da güçlü bir deneyim sunuyor.


Apple bugün, Neural Engine’i giriş iPad’ine ilk kez getiren güçlü A12 Bionic çip özelliğine sahip sekizinci nesil iPad’i tanıttı. Yalnızca 329 dolardan başlayan yükseltme, çarpıcı bir 10,2 inç Retina ekran, gelişmiş kameralar ve tüm gün süren mükemmel pil ömrüne sahip en popüler ve uygun fiyatlı iPad’e daha da fazla değer katıyor. 1 Müşteriler bugün iPad sipariş edebilir ve 18 Eylül Cuma gününden itibaren satışa sunulacak.

Apple’ın Dünya Çapında Pazarlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Greg Joswiak, “Müşterilere sekizinci nesil iPad ile daha hızlı ve daha güçlü bir deneyim sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Güzel 10,2 inç Retina ekranı, A12 Bionic‘in sunduğu performans artışı, harika kameralar ve çok daha fazlasıyla, yeni iPad, müşterilerimizin her zamankinden daha fazla güçlü ve çok yönlü yollara ihtiyaç duyduğu bir zamanda inanılmaz bir değer. çalışın, oynayın, öğrenin ve sevdiklerinizle bağlantı kurun.

Performanslı Yeni Nesil 8. Nesil iPad

Sekizinci nesil iPad veya iPad 2020 olarak adlandırabileceğimiz yeni model bir önceki neslin tasarımını temel alıyor. Nispeten kalın ekran çerçeveleri ve Touch ID tuşu 10.2 inçlik Retina ekranı tamamlıyor.

A12 Bionic çipli sekizinci nesil iPad, yüzde 40 daha hızlı CPU performansı ve iki kat daha fazla grafik kapasitesi ile performansta büyük bir adım atıyor. 2 Bu, yeni iPad’i en çok satan Windows dizüstü bilgisayardan iki kat, en çok satan Android tabletten üç kata kadar ve en çok satan Chromebook’tan altı kata kadar daha hızlı hale getirir. A12 Bionic, iPad’de ilk kez, artırılmış gerçeklik (AR) uygulamalarında kişi kapatma ve hareket izleme, gelişmiş fotoğraf düzenleme, Siri performansı ve daha fazlasını içeren bir sonraki seviye makine öğrenimi yetenekleri için Neural Engine’i sunuyor.

iPadOS’un gücü A12 Bionic ve Apple Pencil (1. nesil) 3 ile birlikte yeni iPad, çizim, not alma, belgeleri işaretleme ve daha fazlası için mükemmeldir. İnce ve hafif tasarımıyla iPad taşınabilir ve dayanıklıdır, ultra hızlı kablosuz performans, gigabit sınıfı LTE bağlantısı desteği, 4 ve tüm gün pil ömrü, müşterilere evde veya evde çalışma, öğrenme ve bağlanma özgürlüğü verir. gitmek. Touch ID ile iPad’in kilidini açmak, önemli bilgileri güvende tutmak için yalnızca bir parmağınızı kullanarak basit ve güvenlidir.

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple’ın biraz daha maliyet odaklı çalıştığı sekizinci nesil iPad modelinde A12 Bionic yonga setine yer veriliyor. 7nm sürecinde geliştirilen Apple A12 Bionic yonga seti 4 adet performans odaklı özelleştirilmiş Vertex çekirdeği ve 4 adet verimlilik odaklı Tempest çekirdeğinden oluşuyor. Grafik tarafında ise 6 çekirdekli özelleştirilmiş bir birim yer alıyor. Apple A12 sayesinde yapay zeka motoru da ilk kez klasik iPad serisine gelmiş oldu.

iPadOS 14 ile Benzersiz iPad Deneyimi

iPadOS 14, yeni sekizinci nesil iPad de dahil olmak üzere desteklenen tüm iPad modelleri için 16 Eylül Çarşamba gününden itibaren kullanılabilir.

iPadOS 14, iPad’in benzersiz yeteneklerinden, geniş Multi-Touch ekranından ve çok yönlü aksesuarlarından yararlanan yeni özellikler ve tasarımlar getiriyor. iPadOS 14, daha iyi not alma yetenekleri ve el yazısı notlarla çalışmanın yeni yolları için Apple Pencil’ı iPad deneyimine daha da entegre ediyor.

Akıllı Seçim, iPad’de not alırken, el yazısını çizimlerden ayırmak için aygıt üzerinde makine öğrenimini kullanır, böylece el yazısı metinler, aynı bilindik hareketler kullanılarak yazılan metin olarak kolayca seçilebilir, kesilebilir ve başka bir belgeye yapıştırılabilir. Şekil tanıma, kullanıcıların Notes’a diyagramlar ve çizimler eklerken geometrik olarak mükemmel hale getirilmiş şekiller çizmesine ve yerine oturmasına olanak tanır.

iPadOS 14 ayrıca, Apple Pencil kullanıcılarının herhangi bir metin alanına doğrudan el yazması, hızlı bir iMessage’a yanıt verme veya Safari’de arama yapma gibi işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde Apple Pencil’ı kaldırmaya gerek kalmadan gerçekleştirmesine olanak tanıyan Scribble’ı iPad’e getiriyor. Scribble, el yazısını gerçek zamanlı olarak yazılı metne dönüştürmek için cihaz üzerinde makine öğrenimini kullanır, böylece yazı her zaman gizli ve güvenli tutulur.

Apple Pencil tarafında da önemli yenilikler var. Kullanıcının yazısının devamını tahmin edebilme, seçilecek alanı tahmin ederek seçme, el yazısını anlık olarak tanıma bunlar arasında. Arka kısımda 8MP çözünürlüğünde bir kamera, ön kısımda da FaceTime kamerası yer alıyor.. Sekizinci nesil iPad modeli 329$ fiyat etiketine sahip.

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Yeni sekizinci nesil iPad çevre dostu olacak şekilde tasarlandı ve Apple’ın 2030 yılına kadar karbon nötr olma planını destekliyor.

iPad, ana mantık kartında lehim için yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyum kasa ve yüzde 100 geri dönüştürülmüş teneke kullanıyor, zararlı maddeler içermez, enerji açısından son derece verimli ve geri dönüştürülmüş veya sorumlu bir şekilde yönetilen ormanlardan gelen ahşap lifli ambalajlar kullanıyor.
iPadOS 14, iPad deneyimini aşağıdakiler gibi başka şekillerde daha da ayırt edici ve güçlü hale getirir:

  • Gelen FaceTime ve telefon aramaları, Siri etkileşimleri ve Arama için yepyeni kompakt tasarımlar ve kullanıcıların eldeki göreve odaklanmalarına yardımcı olan arama.
  • Evrensel Arama, uygulamaları bulmak ve başlatmaktan, kişilere, dosyalara ve bilgilere erişmeye, insanlar veya yerler hakkında genel sorulara yanıt almaya kadar hemen hemen her şeyi hızlı bir şekilde bulmak için.
  • Fotoğraflar ve Dosyalar gibi birçok uygulama için yeni kenar çubukları ve kontrolleri tek bir yerde birleştirerek onları her zamankinden daha kullanışlı hale getiren geliştirilmiş araç çubukları.
  • Zamanında bilgileri doğrudan Ana Ekranda bir bakışta sunan, güzel bir şekilde yeniden tasarlanmış widget’lar.

8.Nesil iPad Fiyatı

Yalnızca 329 dolardan başlayan yükseltme, çarpıcı bir 10,2 inç Retina ekran, gelişmiş kameralar ve tüm gün süren mükemmel pil ömrüne sahip en popüler ve uygun fiyatlı iPad’e daha da fazla değer katıyor. 1 Müşteriler bugün iPad sipariş edebilir ve 18 Eylül Cuma gününden itibaren satışa sunulacak.

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı Apple, A12 İşlemcili 8. Nesil iPad Modelini Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu