Street Fighter V, Nintendo Switch'e Geliyor - TeknoDiot.com

Street Fighter V, Nintendo Switch’e Geliyor

Abone Ol 

Resmi EB Games Canada Twitter hesabındaki bir tweete göre Street Fighter V: Champion Edition, Nintendo Switch’e geliyor

Nintendo veya Capcom, Nintendo Switch’e bir Street Fighter V bağlantı noktası için henüz herhangi bir plandan bahsetmedi.

EB Games Canada’ya göre, oyunun mağazalarda şimdi ön siparişe de sunulması gerekiyor. Capcom Street Fighter V: Champion Edition’ı duyurduğunda, oyunun 14 Şubat 2020’de çıkacağını ve Gill’i oynanabilir bir savaşçı olarak geri getireceğini söyledi.

Street Fighter V Nintendo Switch

Capcom, Champion Edition’ın 40 karakter, 34 sahne, 200’den fazla kostüm ve Street Fighter V‘in çıkardığı hemen hemen her şeyi, mücadele Şansı ve marka işbirliği kıyafetleri ve Capcom Pro Tour DLC’yi içereceğini doğruladı. 10 Ocak – 14 Şubat arasında yayınlanan hiçbir şey Champion Edition’da olmayacak.

Street Fighter V, Nintendo Switch'e Geliyor

Göz atın:   Monster Hunter Rise, Switch İçin Sınırlı Süreli Demosu Çıktı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu