Streamlabs Yeni Bir Bağış Toplama Aracı Duyurdu!

Canlı akış kültürünün daha etkileyici kısımlarından biri, hayır kurumları için para toplama çabası. Bu siteler ve yayıncılar arasında düzenli bir özelliktir.

Örneğin Twitch, bazı kampanyaları kendisi yönetir düzenli Twitch Rivals hayırseverlik etkinlikleri gibi ve bazıları, aramızdaki daha az para için para kazanma konusunda tutkulu olduğunu düşünen bireysel yayıncılar tarafından öncülük eder. Bugün, canlı yayın araç seti Streamlabs, yazılıma dahil edilmiş olan kendi yardım kuruluşunu başlatıyor. Arbor Günü Vakfı, Amerika’ yı Beslemek, Dünya Vizyonu, Dilekçe Yapmak, Amerikalılar, Amerikan Kızıl Haç, Özel Olimpiyatlar, Doğrudan Yardım ve Amerikan Kalp Birliği gibi pek çok tanınmış organizasyonla çalışıyor.


Streamlabs Yeni Bir Bağış Toplama Aracı Duyurdu!

Streamlabs, Twitch ve Mixer gibi sitelerde canlı yayın yapmak için yardımcı bir yazılımdır. Çok popüler çünkü kullanımı kolaydır. Bağış yapmayı platforma entegre etmek, yayıncı için bağışın en zor kısımlarından biriyle uğraşmayı kolaylaştıracaktır. Paranın olması gerektiği yere gittiğinden emin olmak. Düzenlemeyle ilgili daha yeni olan şey, Streamlabs’ in ayrıca hayırsever bağışlardan kesilmeyeceğine söz vermesidir. Şirket, bir blog gönderisinde “Standart PayPal işlem ücretleri hariç, tüm katkı paylarının %100′ ünü doğrudan PayPal üzerinden alıyor.” dedi. Bu, Tiltify gibi yüzde 5 işlem ücreti alan diğer platformlardan farklıdır.

Streamlabs ayrıca, yardım kuruluşlarının ve yayıncıların eşleşmesini de kolaylaştırıyor, çünkü web sitesinde yayıncıların aktif yardım kampanyalarına göz atabileceği özel bir yardım portalı oluşturdu. Streamlabs, “Bir yayıncı programlı yardım akışı yayınlandığında, bağış linkleri otomatik olarak yardım kuruluşları ipucu sayfasına yönlendirilecektir, yani para doğrudan ek yardım alınmaksızın hayır kurumlarına gider.” dedi.

Program şu anda beta halinde, ancak önümüzdeki yılın başında genişlemesi bekleniyor. Bununla birlikte, yayıncılar Streamlabs hesaplarına giriş yapabilir ve ilk yardım akışlarını şimdiden programlayabilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu