Tiktok Takipçi Satın Al

Spotify ve League of Legends’ın Espor Ortaklığı Duyuruldu

Spotify ve League Of Legends'dan Büyük Anlaşma

Spotify bugünden itibaren League of Legends’ın özel ve ilk global audio hizmet sağlayıcısı oldu.

Yapılan yeni anlaşma ile Riot Games League of Legends espor konularındaki audio ihtiyaçlarını Spotify sisteminden karşılayacak.

Bu işbirliği neleri kapsıyor:

  • Özel ve orijinal podcast içeriğiBu yılın planlamasında uzun süredir yer aldığı gibi Spotify, League of Legends e-sporları çerçevesinde sürekli olarak devam edecek podcast serileri üretecek.
  • Resmi League of Legends Hub’ı: League of Legends dünyasında müzik zaten çok önemli ama Spotify bu konuyu bir adım öteye taşıyor ve oyun ekosisteminden ilham alarak yeni müzik, podcast ve This is League of Legends ile Official League of Legends Playlist (Resmi League of Legends Çalma Listesi) gibi çalma listelerinden oluşan bir hub yaratıyor. Bu konuyla ilgili daha fazlası ise pek yakında…
  • Özel Müzik AnlarıSpotify, Worlds Anthem’in oluşturulma aşamasına kamera arkası bir bakış ile birlikte Spotify üzerinden Worlds Anthem Takeover’ı sunacak. Bu müzikal marş, özel bir müzik videosuyla yayınlanan ve Dünya Şampiyonası’nın açılış seremonilerinde çalınan yılın beklenen şarkısı.

Spotify ve League of Legends’ın Espor Ortaklığı Duyuruldu

Bu uzun soluklu bir işbirliğinin sadece başlangıcı. Spotify ve Riot Games müzik, podcast ve oyun tutkunları için güçlü bir audio deneyimi sunmak üzere birlikte çalışmaya devam edecek.

Bu işbirliği ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için Spotify’ın blog sayfası For The Record’u ziyaret edebilirsiniz.

Spotify ve League of Legends’ın Espor Ortaklığı Duyuruldu Spotify ve League of Legends’ın Espor Ortaklığı Duyuruldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu