Stranger Things Mobil Oyunu Geliyor! - TeknoDiot.com

Stranger Things Mobil Oyunu Geliyor!

Abone Ol 

Netflix‘in çok sevilen dizisi Stranger Things’in Pokemon Go tarzında ücretsiz bir mobil oyun yaparak, 2020’de piyasaya sürüleceği açıklandı.

Mobil oyun, Google Haritalar’ı entegre edecek ve böylece oyuncular günlük seyahatlerinde etraflarında gizlenen The Upside Down’u keşfederek ve ortaya çıkan kötülüklerle savaşmak için diğer kullanıcılarla beraber oynayacak.

Akış güç santrali orjinal şovlarını diğer medyalara yaymak istiyor ve başarılı yeni sezondan sonra bir Stranger Things video oyunu fikri ortaya çıktı. Netflix interaktif oyun direktörü Chris Lee, öncü endüstri toplantısı panelinde yaptığı konuşmada “Kulaklarımdaki müzik gibiydi, aslında oyunlar aracılığıyla kullanımı arttırmayı umuyoruz.” dedi.

[sp-related style=”dark” id=”49543″]

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Gösteri yazarı Paul Dichter’a göre, Stranger Things yazarları, şovun karakterleri ve hayranlarının birçoğu gibi, oyun severdir. Oyun, orijinal korku kurgu serisine sadık kalmayı ve hikayeye ekstra içerik eklemeyi amaçlıyor. Stranger Things Mobil Oyunu Geliyor!

Pottinger, “Stranger Things gibi ciddiye alan bir şeyi, ciddiye almanın ve onu oyuna dönüştürmenin eğlenceli kısımlarından biri olup kaliteli bir şekilde devam etmeliyiz ve bu anlardan en iyi şekilde yararlanmamız gerekir.” dedi. 

Lee, mobil cihazlar için yeni bir Stranger Things rol yapma puzzle oyununun gelecek yıl piyasaya sürüleceğini ve Netflix’in karakterleri ve dünyaları orijinal şovlardan uzanan oyunlarda Ubisoft, Roblox ve Behavior Interactive ile çalıştığını açıkladı.

Göz atın:   Netflix, Stranger Things'in 4. Sezonuna Katılan İsimler Duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu