Tiktok Takipçi Satın Al

StoneAge World MMORPG İçin Ön Kayıtlar Açıldı!

Yeni sıra tabanlı mobil MMORPG oyunu StoneAge World şimdi App Store ve Google Play’de ön kayıt için açıldı.

Netmarble’ın uluslararası bilinen oyunu Stone Age’yi batıya tanıtıyor. Şimdi mobil cihazlar için tarih öncesi sıra tabanlı ve pet toplama özelliğiyle dikkat çeken bu MMORPG oyunu ile Taş Devrine dönme zamanı! StoneAge World’ü App Store ve Google Play’den indirmek için ön kayıt olanlar açılışta ödüller de kazanacak.


StoneAge World, uluslararası başarı gören Stone Age online RPG’sinin sıra tabanlı yeniden tasarlanmış halidir. Tarih öncesi çağda oyuncuların görevi Tectonika topraklarında evcilleştirilebilir hayvanlar ile bölgesini korumak olan güçlü savaşçı “Trainer” rolünü üstlenmek. Gelecekteki Machine Civilization tehdidinden Tectonika’yı savunurken, oyuncular ikonik tarih öncesi hayvanlar olan Dinozorlar ve Tüylü Mamutlardan daha evcilleştirilmiş hayvanlar Domuzlar ve Kurtlar gibi 250’den fazla hayvanı keşfedebilir, koleksiyonlarına katıp eğitebilirler.

“Kore’de, Stone Age ilk olarak sadece online olarak başladı. Bugüne kadar çeşitliliği ile beraber oyun 20 yıldan fazla süredir açık kalıp 200 milyondan fazla oyuncu gördü ve biz bu markanın MMORPG olarak global pazara gelmesinden heyecan duyuyoruz,” dedi.

Netmarble’ın Baş Yapımcısı Joong Sun Chang. “StoneAge World’ün dinozor ve tarih öncesi hayvan ansiklopedisi, oyunun renkli görsel estetiğiyle birleşince, tarih öncesi bölgelerde online olarak güçlü yaratıklarla beraber büyüyüp gelişmeyi arayanlar için mükemmeldir.”

StoneAge World’e yayımlanmasına kadar ön kayıt yaptıran herkese aşağıdaki ödüller verilecek:

  • Resmî web sitesinden ön kayıt yapan herkese StoneAge World’ün para birimi 1,000,000 Stones
  • Ek olarak App Store ve Google Play’den ön kayıt olanlara StoneAge World’ün özel para birimi 50,000 Shells

Ön kayıt websitesinde oyuncular şunları içeren kutlama etkinliklerine de dört gözle bekleyebilir:

  • Pet Gift Etkinliği– Oyunculara yayımlanmada hazır pet gönderilecek. Resmi web sitesine giriş yapıp biletleri toplayarak veya Facebook ile etkinlik haberlerini günde bir kere paylaşarak, oyuncular 5 bilet kullanarak yeni petleri açabilirler. Tüm görevleri tamamlayarak tek seferde 13 bilet alabilirler
  • Yakalama Mini Oyunu– Başarılı bir şekilde pet yakalayan oyuncular 10 etkinlik bileti alablecekler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu