SteelSeries’den Yeni Çift Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Tusq

SteelSeries, çift mikrofonlu yeni kulak içi mobil oyun kulaklığı Tusq, oyuncularla buluşuyor.


Tusq, dinamik ses sürücüleri ile mobil oyun dünyası için gereken oyun kulaklığı özelliklerini tümüyle karşılayacak. Hafif yapısı ve kulak içi süspansiyonu sayesinde, hareket halindeyken dahi oyun keyfinin saatlerce sürmesini sağlayacak.

Oyun ve espor çevre birimleri lideri SteelSeries, kulak içi mobil oyun kulaklığı Tusq’u oyun tutkunlarının beğenisine sundu. Yeni kulaklık, oyunlarda son derece net ses iletimi için çıkarılabilir çift boom mikrofon sistemine ve üstün oyun deneyimi için dinamik ses sürücülerine sahip.

SteelSeries'den Yeni Çift Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Tusq

Hareket halindeyken dahi sabit kalabilen, hafifliği ve süspansiyonlu tasarımı ile oyuncular oyunların keyfini saatlerce sürecek. Tusq’un tasarımında ön plana çıkan bir diğer detay ise hemen her sisteme sorunsuz geçiş sağlayan 3,5 mm bağlantısının olması.

SteelSeries'den Yeni Çift Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Tusq

Çift mikrofon

Çıkarılabilir boom mikrofonu, oyunlarda mükemmel ses kalitesi sağlayacak. Bu özelliklerin yanı sıra mikrofon kullanılmadığında ikincil yerleşik mikrofon olarak kullanılabilecek.

Çok boyutlu silikon uçları ve aksesuarları dahil

Tusq’un paket içeriğinde üç boyutlu silikon kulak ucu ve taşıma kılıfı bulunuyor. Böylece oyuncular kendilerine uygun mükemmel boyuttaki kulak ucuna rahatlıkla ulaşabiliyor. Taşıma kılıfı ise her zaman, her yerde harika bir ses kalitesine ulaşımı kolaylaştırıyor.

SteelSeries'den Yeni Çift Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Tusq

SteelSeries’in son teknoloji kulak içi mobil oyun kulaklığı Tusq’un satış fiyatı ise 549 TL.

SteelSeries'den Yeni Çift Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Tusq  SteelSeries'den Yeni Çift Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Tusq  SteelSeries'den Yeni Çift Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Tusq

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu