Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (6. GÜN)

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (6. GÜN)

Abone Ol 

Beklenen Steam yaz indirimleri 2018 sonunda dün itibari ile başlamıştı. 20.000’den fazla oyun indirimde, bazı oyunlar popüler olup bazıları ise güzel olmasına rağmen gözden kaçabiliyor. Binlerce oyun mevcut indirimde, bizde sizlere Steam yaz indirimleri kapsamında günlük olarak indirimde alınabilecek Steam oyunlarını derledik. İşte 6. günün oyunları;

[ilgiliicerik icerik_id=”19785″] [ilgiliicerik icerik_id=”19709″]

Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyordu ancak Twitter üzerinden 21 Haziran 2018 tarihi olacağı kesinleşmişti ve indirimleri dün başlamış oldu. Birçok oyunun bu indirimler ile birlikte oyuncular ile buluşacak.

Bu yıl Steam yaz indirimleri 21 Haziran tarihinde başladı ve 5 Temmuz’da sona erecek. Gerçekten güzel oyunlar indirime girdi diyebiliriz. Öncelikle PUBG yaz indirimlerini beklemeden 2 gün önce erkenden indirime girerek Steam’i çökertmişti. PUBG indirimi 5 Temmuz’a kadar geçerli olduğunun altını çizelim. Bu yıl indirimler kapsamında 20.000’den fazla oyunun indirimde olduğu Steam Database tarafından açıklanmıştı. Dolarında yükselmesinden dolayı ağırlıklı öğrenci olan oyuncular oyun alımı açısından zora girmişlerdi. Bu indirimler gerçekten iyi gelecektir! HADİ BAKALIM! İndirimdeki diğer tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”19799″] [ilgiliicerik icerik_id=”19861″]

:: İşte Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (6. GÜN)

Portal Knights

Bu işbirliği, 3D sandbox aksiyon RPG oyununda, karakterinin seviyesini yükselterek, epik silahlar yaparak ve düşmanları gerçek zamanlı olarak mağlup ederek bir Geçit Şövalyesi olduğunu kanıtla.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Rastgele oluşturulan onlarca adayı keşfet! Neredeyse her şeyi inşa edebilirsin! Çatlak yüzünden parçalanmış ve Boş Kral’ın dehşet saçtığı bir dünyada, tek umut arkadaşların ve sensin!


Warhammer 40,000: Dawn of War III

Birbiriyle savaşan üç grup arasındaki vahşi bir savaşa katılın. Dawn of War III’te Acheron’un gizemli dünyasında yıkıcı bir silah bulunduğunda düşmanlarınızla yüzleşmekten başka seçeneğiniz kalmayacak.

Savaş son sürat devam ederken ve gezegen açgözlü Ork savaş ağası Gorgutz’un, hırslı Eldar kahini Macha’nın ve kuvvetli Space Marine komutanı Gabriel Angelos’un ordularının işgali altındayken hayatta kalmak için egemenlik nihai olarak askıya alınmak zorunda.


Hellblade: Senua’s Sacrifice

Heavenly Sword, Enslaved’in yapımcılarından: Odyssey to the West ve DmC: Devil May Cry, bir savaşçının mitlere ve çılgınlığa olan acımasız yolculuğu. Viking çağında kalbi kırık bir Kelt savaşçı, gördüğü akıldan çıkmayan önseziler ardından ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir göreve çıkıyor.

Nörologlar ve ruh hastalığı yaşayan kişilerin katkılarıyla oluşturulan oyun, Hellblade: Senua’nın Kurbanı, seni Senua’nın zihninin melankolik öfkesinin derinlerine çekecek.


Elite Dangerous

Elite Dangerous, oyunun orijinal açık dünya macerasını modern bir kuşağa, birbirine bağlı galaksiye, gelişen anlatıya ve Samanyolu’nun tümüyle galaktik oranlarda yeniden yaratılmış modern bir kuşağa getirerek, son derece büyük, çok oyunculu bir mekan destanıdır.

Sadece küçük bir yıldız gemisi ve birkaç kredi ile başlayan oyuncular, fütüristik bir gökada galaksisinde hayatta kalmak ve ikonik Elite’in saflarında yer almak için beceri, bilgi, zenginlik ve güç kazanmak için gereken her şeyi yaparlar. Galaktik süper güçler ve yıldızlararası savaş çağında, her oyuncunun hikayesi, birbirine bağlı oyun deneyimini ve el yapımı evrimleşen hikayeyi etkiler. Hükümetler düşer, savaşlar kaybedilir ve kazanılır ve insanlığın sınırı yeniden şekillendirilir, hepsi de oyuncuların eylemleri.METAL GEAR SURVIVE

METAL GEAR SURVIVE, METAL GEAR SOLID V’S üzerinden çalışıp gizli aksiyon oynama ve aynı zamanda yepyeni bir tecrübe kazanabilmesi için hayatta kalma ve keşifin yeni unsurlarını tanıtan bir oyundur. METAL GEAR SURVIVE METAL GEAR SOLID V’nin yan ürünüdür ve alternatif bir kozmozda gerçekleşmektedir. Kendi karakterini oluştur, nasıl hayatta kalmanı öğren. Kaynakları temizle, silahlar yap, kamp oluştur ve bu düşmanca ortamda hayatta kalma yeteneklerini geliştirerek bilinmeyen alanları keşfet. CO-OP modunda dört oyuncudan oluşan bir grup ile yaratıkların hordalarınndan belli bölgelere sızarak, araziyi temizle. Yoğunlaşan düşmanlara karşı kendi kendini avantajlı bir duruma sahip olmak için tahkımatı kur ve savunma silahları kullan. Bu hızlı giden co-op modunda takım çalışması ve beceriklilik kilit noktasıdır.


Darkwood

Darkwood hayatta kalma dehşeti konusunda yeni bir bakış açısı sunuyor. Gün geçtikçe zengin, sürekli değişen serbest gezici dünyayı keşfedip keşfedin, sonra sığınağınızda aşağı inin ve sabah ışığı için dua edin. Oynamak için dehşet verici olan yukarıdan aşağıya bakış açısı ile hayatta kalma korkusu.

Göz atın:   Yerli Oyun Geliştirme Şirketinden Global Başarı

El tutma veya görev belirleme yok. Becerilerinizi test edin ve işleri kendi başınıza yapın! Gün boyunca rastgele oluşturulmuş, günahkar olan ormanları keşfedebilir, materyaller için çığır açabilir, silahlar üretebilir ve yeni sırları keşfedebilirsiniz. Geceleri barınak, barikat, bariyer kurmak ve karanlıkta gizlenen dehşetlerden kendinizi gizlemek veya korumak. Mutasyona uğramış fauna ve floradan garip bir özü çıkararak ve kan dolaşımınıza enjekte ederek beceri kazanır ve kazanır. Beklenmedik sonuçlara dikkat edin… Darkwood dünyasını, sakinlerini ve yaşadığınız hikayeyi etkileyen kararlar verin. Ürkütücü karakterlerle tanış, öykülerini öğren ve kaderine karar ver. Ve unutmayın – kimseye güvenmeyin. Gece geçtikçe, gerçeklik ile kabus fantezileri arasındaki çizgiler bulanıklaşmaya başlar. Darkwood’a adım atmaya hazır mısın?


PRO EVOLUTION SOCCER 2018

PRO EVOLUTION SOCCER 2018 – FC Barcelona Edition Bundle
[PREMIUM EDITION] FC Barcelona ve PES fanatikleri için özel bir versiyon! Kulüp ile myClub bağlantıları ile özel içerik kazanın!
1x FCB Özel Temsilcisi
1x FCB Legend Özel Temsilci
1.000 myClub parası
————————————————————–
+ bonus myClub içerikleri:
4x Başlangıç Temsilcileri
1x Partner Kulüp Temsilcisi
10.000 GP x 10 hafta
==============================================================
PES 2018 yeni özellikleri:
• Birinci Sınıf Oynanış – Stratejik Dripling, RealTouch+ ve yeni setler bu eşsiz oyunu bir üst dereceye daha taşır
• Sunum Tamiri – Yeni menü ve gerçek oyuncu resimleri
• PES Lig Entegrasyonu – myClub de dahil olarak yeni modlarla PES Lig’te yarışın
• Online Co-op: birlikte oynamak için yeni bir modPlague Inc: Evolved

Plague Inc: Evolved strateji ve korkutucu derecede gerçekçi bir simülasyondur. Patojenlerin “İlk Hasta”ya bulaştı – şimdi ölümcül bir global Salgını yayarken, insanoğlunun kendisini savunmak için yaptıklarına adapte olmalı ve insanlık tarihini sona erdirmelisin. Plague Inc. o kadar gerçekçi ki, CDC bile geliştiricinin gelip oyundaki hastalık bulaşma modellerini anlatmasını istedi.

Şimdiye dek 65 milyondan fazla insan Plague Inc. tarafından hasta edildi. Şimdi, Plague Inc: Evolved orijinal beğeni toplamış oynanışını PC için çok oyunculu oynanış, kullanıcı üretimi içerik desteği, daha iyi grafikler ve daha fazla yeni özelliklerle birleştiriyor.


For The King

Bilinmeyen bir saldırgan tarafından öldürüldü. Şimdi bir zamanlar Fahrul’un krallık kralı kaos içinde.

Kraliçe, kendi yollarının ötesinde dönecek ve uzatacak hiçbir yer kalmayarak, karada yaşayan vatandaşlara, yaklaşan kıyametin gelgitini kökten kalkmasına yardım etmek için çaresiz bir iddiada bulundu. Make-shift partinizle, tek oyuncu, yerel veya çevrimiçi ortak çalışma ile yola çıkın. Partinizi bölmeyi ve daha fazla topraklamayı ya da koruma için bir araya gelmeyi seçin. Bir ses stratejisi yaşam ve ölüm arasındaki farkı ifade edebilir.


CarX Drift Racing Online

CarX Drift Racing, motor sporu drifte adanmış bir yarış simülatörüdür. Efsanevi arabalar, ayrıntılı ayar düzenlemeleri ve 60 fps’de tam HD olarak gerçek zamanlı çok oyuncu modu. Tüm bunlar bu popüler mobil oyunun PC sürümünde seni bekliyor!

Kilit özellikler:
● Drift için özel olarak tasarlanmış 11’un üzerinde pist
● Ayrıntılı fizik ayarları seçeneğiyle 45 araba
● Oyun çubukları ve oyun direksiyonları için destek
● Oyun oturumu başına 8 oyuncuya kadar gerçek zamanlı çok oyuncu modu


My Lovely Daughter

My Lovely Daughter’ın karanlık ve çarpık temaları, çocuk emeği, istismar ebeveynlik ve cahil toplumlar üzerine bir yorum. Bu oyun insanları hüzünlendirmek ve huzursuz etmek için tasarlanmıştır ama korku arkasında daha derin bir anlam vardır.

Benim Güzel Kızı, ekibimizin üyelerinin büyüdüğü zorluklardan ilham alıyor. Oyun sizi rahatsız etmek ve rahatsız etmek için tasarlanmıştır.


Frostpunk

Frostpunk, Benim Bu Savaşın yaratıcılarının yepyeni bir ünlüsüdür. İnsanların nesli tükenme tehlikesine itildiğinde neler yapabileceğini soran bir toplum hayatta kalma oyunu. Tamamen donmuş bir dünyada insanlar, ezici soğuğa karşı koymak için buharla çalışan teknolojiler geliştirirler. Kentin hükümdarı hem vatandaşlar hem de içinde yaşadıkları altyapıyı yönetmelidir. Liderin taktik becerileri, ahlakı ve örgütlü toplumu düşündüğümüzün temel temellerini sık sık sorgulayacak zorluklarla karşı karşıyadır. Optimizasyon ve kaynak yönetimi genellikle empati ve düşünceli karar verme ile çatışıyor. Kent ve toplum yönetimi, yöneticinin zamanının çoğunu tüketirken, bir yandan da dış dünyayı keşfetmenin tarihini ve bugünkü halini anlamak için gereklidir.


Slay the Spire

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu