Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends 10.21 Güncellemesi: Hecarim, Graves ve Nidalee…

Riot, League of Legends 10.21 önizlemesinde Hecarim, Graves ve Nidalee'nin detaylandırıyor...

League of Legends 10.21 güncellemesi önümüzdeki hafta yayınlanacak. Ancak 10.21 yama içeriğine biraz erkenden bakalım.

League of Legends 10.21 yaması ile ilgili tüm detaylar açıklanmaya başlandı. League of Legends baş oyun tasarımcısı Mark “Scruffy” Yetter, yama 10.21’e gelen tüm değişiklikleri orman konumuna odaklanarak detaylandırdı.


Hecarim, Graves ve Nidalee, önümüzdeki haftanın yamanın hedefi olacaklar. Solo ve profesyonel oyunda popüler şampiyonlar.

Hecarim ve Graves, yama 10.20’de merdiveni yükseltti ve şu anda konumlarının en güçlü şampiyonları arasında yer alıyor. Hecarim bir sahiptir 53,05 oranında kazanma oranını Graves sahipken, yalnız kuyrukta 51,02 oranında. Nidalee tekli sıralarda pek fazla şans görmedi, ancak 2020 Dünya Şampiyonası’nda yüzde 95,8’lik bir seçme veya yasaklama oranı (turnuvadaki en yüksek) ve yüzde 54,5’lik kazanma oranıyla en çok tartışılan seçimlerden biri.

Yeni Yamada Bizleri Neler Bekliyor?

Hecarim, Graves ve Nidalee, oyunun başlarına odaklanan ve oyunun ortasından sonlarına kadar hasara yol açan taşıma odaklı şampiyonlardır. Oldukça büyük miktarda hasar verirler ve etkili bir şekilde gank yapmak, şüphelenmeyen düşmanları yakalamak ve takım savaşlarına katılmak için kullanılabilirler.

10.21 Yaması’nda Riot, Hecarim’in Devastating Charge (E) yeteneğini hedefliyor, temel hasarını 45’ten 165’e 35’e ve maksimum taban hasarını 90’dan 330’a 70’e 310’a düşürüyor.

Öte yandan Graves, Quickdraw’ın (E) zırhı yığın başına 8’den 20’ye 6’dan 18’e kadar küçük bir zayıflama alırken, Nidalee 61’den 58’e kadar temel saldırı hasarı zayıflatıyor. Tüm bu değişiklikler, League of Legends 10.21 yaması ile birlikte 14 Ekim tarihinde oyunculara sunulması bekleniyor.

League of Legends 10.21 Güncellemesi: Hecarim, Graves ve Nidalee...

Riot, Pantheon’un mızrağını biraz köreltmek için Q’sundan temel SG’yi almayı planlıyor.Ancak ek bonus SG, Panth’in telafi etmesine yardımcı olacak ve bunun yerine eşyalarla güçlenmesini sağlayacak. Pantheon’un güçlendirilmiş Q’su benzer şekilde daha iyi ilave hasar ölçeklendirmesi elde edecek ve ilave SG’nin yüzde 100’den 115’e atlanacak.

Ve Riot’un dengelemek için en sevdiği şampiyon çok fazla yardım alıyor. Aphelios’un ya ezici ya da aşırı güçlü olduğu için stabilize edilmesinin zor olduğu kanıtlanmıştır. Riot, ölümcül pasifini hedeflemenin yanı sıra, Calibrum, Gravitum, Severum, Infernum ve Crescendum ile ultisini güçlendiriyor. Bu, düşmanları ADC’ye biraz daha saygı duymaya zorlamalı çünkü iyi zamanlanmış bir ulti, bir takım savaşının gelgitlerini değiştirebilir.

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde Riot Games’in ilk oyunu olarak “League of Legends: Clash of Fates” adıyla piyasaya çıkmıştır. MOBA türü strateji oyunudur. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır.

League of Legends 10.21 Güncellemesi: Hecarim, Graves ve Nidalee...

League of Legends 10.21 Güncellemesi: Hecarim, Graves ve Nidalee...

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu