Steam Sonbahar Oyun Festivali Tarihi Belli Oldu!

Steam Sonbahar Oyun Festivali Tarihi Belli Oldu!

Abone Ol 

Oyun dünyasının en bilinen platformlarından biri olan Steam her yıl belli tarihlerde yaptığı oyun festivallerinde oyunlara indirim yapıyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Oyun severlerin merakla beklediği Steam Sonbahar Oyun Festivali etkinliğinin tarihi belli oldu!

Steam Sonbahar Oyun Festivali Başlangıç Tarihi

Özellikle uygun fiyatlara oyun oynamak isteyen oyuncular tarafından beklenen etkinlik, 7 Ekim tarihinde başlayacak 13 Ekim’de son bulacak.

Festival tadında indirimlerin tarihini oyun severler tarafından bilinen isimlerin başında gelen Geoff Keighley tarafından yapılan paylaşımda açıklandı.Geçtiğimiz Mart ayında ilk oyun festivalini yapan Steam, yaklaşık 40 demo oyun yayınlamıştı.

Steam Sonbahar Oyun Festivali Tarihi Belli Oldu!

Bu sonbaharda ikincisi gerçekleşecek etkinlikte bir çok oyun demosuna ücretsiz erişilebilecek,ve yeni tanıtılacak oyunların videolarını izleyebilecek.

Ayrıca konferanslar da olacak ve soru/cevap etkinliği ile sorular cevaplanacak.Bu yılki etkinlikte yayınlanacak oyun demoları sayısı belli değil fakat gelecek günlerde steam tarafından duyurulması bekleniyor.

Steam Sonbahar Oyun Festivali Tarihi Belli Oldu!

Göz atın:   Steam'de 49 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu