Tiktok Takipçi Satın Al

Artık Tüm Valorant Yayınlarından Kapalı Beta Erişimi İçin Drop Düşebilecek

Valorant kapalı beta sürecinde bir değişiklik oldu. Bu değişiklik oyuncuları sevindirecek. Artık tüm Valorant yayınlarından kapalı beta erişimi düşebilecek.

Kapalı beta erişim “drop”ları 7/24 devam ediyor. Lütfen dikkat, bu durum drop’ların sayısının arttığı anlamına gelmiyor, ancak artık bunlara hak kazanmak için herhangi bir Valorant yayını izlemek yeterli olacak.


Drop’lar her zaman gerçekleşebilir (çevrimdışı olsanız bile) ancak sadece Avrupa, Kanada, ABD, Türkiye, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki oyuncular için geçerli. Riot hesabınızın bağlı olduğu bölge belirleyici olacak. Bunu tespit etmek için buradan giriş yapıp ülke/bölge alanında ne yazdığına bakın.

Henüz kapalı beta bulunmayan bir bölgedeyseniz lütfen biraz daha bekleyin. Kapalı betayı başka bölgelerde de açmak için Riot ekibi elinden geldiğince hızlı çalışıyor. Önümüzdeki dönemlerde ise Brezilya, Latin Amerika ve Kore’de ancak kesin tarihler belli olmasa da bu bölgeler için çalışmalar sürüyor.

Artık Tüm Valorant Yayınlarından Kapalı Beta Erişimi İçin Drop Düşebilecek

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”Diğer Valorant haberleri” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”4″ style=”grid” align=”none” withids=”83890,84463,83698,79722″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Bazı gelişmeler

Kapalı beta sunucu yük kapasitesini %25 arttırılmış durumda ve arttırmaya devam ediliyor. Hesap satışı yapan bir dizi kullanıcı tespit edildi ve oyundan banlandılar. Daha fazla uzaklaştırma (ban) için aktif takip geliştirici ekip tarafından sürüyor. Valorant oynayan bir yayıncıysanız ve kapalı beta drop’ları vermek istiyorsanız Twitch hesabınızdaki oyun içi drop’ları etkinleştirin.

Son olarak Valorant ekibinden bir mesaj; “Talep yoğunluğunun ve birkaç gün üst üste izlemenize rağmen erişim alamamanın sinir bozucu olduğunu biliyoruz. Oyuncu sayısı gerçekten çok ve elimizden geleni yapıyoruz! Valorant kapalı beta sürecinde, oyun çıkmadan önce tespit etmemiz gerekenleri öğrenmeyi hedefliyoruz ve bunlardan biri de sunucu yükü yönetimi.”

“Dünya çapında sunucu altyapıları kurmayla ilgili çalışmalarımız devam ediyor; buna Avrupa ve Kuzey Amerika dâhil. Kapalı beta da bu sunucuların nerede olması gerektiğiyle ilgili çok net bilgiler sunuyor. Katılımınız için çok teşekkür ederiz. Mümkün olan en kısa zamanda güncel bilgilerle tekrar karşınızda olacağız.” şekilde oyunculara mesajları var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu