Steam Sonbahar İndirimleri 10 Oyun Önerisi! - TeknoDiot.com

Steam Sonbahar İndirimleri 10 Oyun Önerisi!

Abone Ol 

Steam 2019 Sonbahar indirimleri 26 Kasım TSİ 21.00’da başlamıştı! Oyun platformlarının devi olan Steam’in sonbahar indirimleri için düzenlediği kampanyaları araştırdık ve sizler için alınabilecek 10 oyunla karşınızdayız.

Steam yıllardır düzenli olarak oyuncuları sevindirecek indirimler yapmaya devam ediyor. Bu yıl yaklaşmakta olan Kış indirimleri öncesinde Sonbahar indirimlerinde dikkat çeken bir çok oyun var. Bizler sizler için alınabilecek veya seveceğinizi düşündüğümüz 10 oyun önerisi ile karşınızdayız!

1. Euro Truck Simulator 2 (%75 İndirim)

Oyunu anlatmadan önce şunu belirtmeliyiz. Oyun yapımcısı olan SCS yaz aylarında yaptığı duyuruyla yeni indirebilir bir içerik olan “Road To Black Sea” bahsetmişti. Bu güncelleme 5 Aralık 2019 oyun severleri ile bulaşacak. Oyuna gelecek olursak yıl içerisinde düzenli olarak oyun yapımcılarının indirebilir içerik getirmesi oyuncuların ilgisini çekmeye hatta bu oyun için bile direksiyon seti aldırabiliyor. Bu Sonbahar indirimlerinde gelecek yeni indirebilir içerik olmasından dolayı bu Euro Truck Simulator 2‘ye listenin başında yer vermek istedik.

2. The Witcher® 3: Wild Hunt – GTYE (%70 İndirim)

Her indirim olduğunda indirime mutlaka giren The Withcer 3 Serisi bu sefer Game Of The Year Edition’la karşımızda. Bu paket içeriğinde 3 ürün bulunduran The Witcher 3 74.99 TL’den 22,49 TL düşerek oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor. Genel olarak bütün oyuncuların çok severek oynadığı ve incelemelerden olumlu not alan The Witcher 3 Game Of The Year Edition öneri oyunlarımızda listenin iki numarası.

 

3. Call of Duty®: WWII (%60 İndirim)

Call of Duty®, II. Dünya Savaşı’nı yeni bir oyun nesli için yeniden tanımlayan nefes kesen bir deneyim olan Call of Duty®: WWII ile köklerine geri dönüyor. Çıkarma gününde Normandiya’ya ayak basın ve tarihin en anıtsal savaşında Avrupa’nın simgeleşmiş noktalarında savaşın. Klasik Call of Duty savaşını, yoldaşlık bağlarını ve dünyayı zorbalığa sürükleyen küresel bir güce karşı verilen savaşı tecrübe edin.

4. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (%60 İndirim)

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

5. Assassin’s Creed Odyssey (%55 İndirim)

Gür yeşil ormanlardan volkanik adalara ve kalabalık şehirlere, Yunanistan’a yelken aç. Tanrıların ve insanların savaş yorgunu ülkesini keşfederken dövüşmeye de hazır ol. Yapacağın seçimler yolculuğunun gidişatına ve sonucuna etki ediyor. Yeni diyalog sistemi sayesinde ve yapacağın farklı seçimlerle farklı finaller seni bekliyor. Donanımını, gemini ve özel yeteneklerini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.

6. NBA 2K20 (%50 İndirim)

2K, sınıfının en iyisi grafik ve oynanış, çığır açan oyun modları ve eşsiz oyuncu kontrolü ve özelleştirmesi içeren NBA 2K20 ile spor oyunlarının nasıl olabileceğini yeniden tanımlamaya devam ediyor.

7. Cities: Skylines (%75 İndirim)

Cities: Skylines klasik şehir simülasyonunda modern bir yaklaşımdır. Oyun, şehir kurma deneyiminin köklü bazı tropik bölgelerinde genişlerken gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını ortaya çıkarmak için yeni oyun oynama unsurları sunar. Ayrıca, oyun tarzınızı katmanlı ve zorlu simülasyona ince bir denge dengesi olarak uyacak şekilde değiştirme yeteneğine de sahiptir.

8. Disco Elysium (%20 İndirim)

Disco Elysium çığır açan bir açık dünya rol yapma oyunudur. Emrinde benzersiz bir beceri sistemi ve yolunu kesmek için bütün bir şehir bloğu olan bir dedektifsin. Unutulmaz karakterleri sorgulayın, cinayetleri kırın veya rüşvet alın. Bir kahraman ya da bir insanın mutlak bir felaketi ol.

9. Don’t Starve Together (%60 İndirim)

Garip yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünyaya girin. Hayatta kalma tarzınıza uygun öğeleri ve yapıları hazırlamak için kaynakları toplayın. Bu garip toprakların gizemlerini çözerken yolunuzu oynayın. Özel bir oyunda arkadaşlarınla işbirliği yap veya çevrimiçi yabancılarla şansını dene. Zorlu ortamlarda hayatta kalmak için diğer oyuncularla birlikte çalışın ya da kendi başınıza çarpın.

10. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (%50 İndirim)

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu