Tiktok Takipçi Satın Al

Oyunculara Müjde: Euro Truck Simulator 2 Büyük İndirime Girdi

Steam’in popüler oyunlarından Euro Truck Simulator 2 büyük indirime girdi. Euro Truck Simulator 2, Steam’de yüzde 75 indirime girerek oyuncuları sevindirdi.

ETS 2 indirim süreci Steam’de başladı. ETS 2 oyunu SCS Software tarafından geliştirilip yayınlanan popüler araç sürüş simülasyon oyunudur. Euro Truck Simulator 2, SCS Software tarafından çıkarılmış olan bir kamyon simülasyonudur. 19 Ekim 2012’de Microsoft Windows için çıkmış olan oyun günümüz Avrupa’sını temel almıştır. 13 Nisan 2013’te Linux, 29 Ocak 2015’te MacOS için yayınlanmıştır.


Şu zor zamanlarda evlerimizde kalarak vakit geçiriyoruz. Bu vakitleri de eğlenceye dönüştürmek istiyoruz ondan dolayı da birçok oyuncu oyun oynamaya devam ediyor. ETS 2 indirim süresi zarfında alabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2, %75 indirimle birlikte Steam’de oyuncuları bekliyor. Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa’yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun!İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.Direksiyonun başına geçin ve seçkin bir kamyon ekibinin parçası olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!

Oyunculara Müjde: Euro Truck Simulator 2 Büyük İndirime Girdi

Normal şartlarda oyun 39 TL ancak indirimle birlikte 9,75 TL fiyat etiketine sahip. Son olarak ETS 2 indirimi 1 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek. Bu süre zarfında bu büyük indirimi kaçırmayın deriz.  Oyunu almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

ETS özellikleri

  • 60’tan fazla Avrupa kentinden bir diğerine çok çeşitli yükler taşıyın.
  • Siz yükleri teslim etmekle meşgulken büyümeye devam eden kendi şirketinizi işletin.
  • Kendi kamyon filonuzu kurun, garaj satın alın, şoför tutun, maksimum kar elde etmek için şirketinizi yönetin.
  • Performanstan görselliğe değişen, çok sayıda kamyon ayar seçeneği.
  • Araçlarınızı isteğe bağlı lamba, koruyucu demirler, korna, işaret ışıkları, egzoz ve daha fazlasıyla özelleştirin.
  • Binlerce kilometre uzunluğunda gerçek yol ağları, yüzlerce ünlü simge ve yapı.

Oyunculara Müjde: Euro Truck Simulator 2 Büyük İndirime Girdi

Oyunculara Müjde: Euro Truck Simulator 2 Büyük İndirime Girdi Oyunculara Müjde: Euro Truck Simulator 2 Büyük İndirime Girdi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu