Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Steam Sonbahar İndirimlerinde Alınabilecek 25 Oyun Önerisi!

Steam sonbahar indirimleri 2020 alınabilecek oyunlar listesini sizler için derledik. Steam indirimi 1 Aralık tarihinde kadar devam edecek.

Steam sonbahar indirimleri 25 Kasım tarihinde başlamıştı! Oyun platformlarının devi olan Steam’in sonbahar indirimleri için düzenlediği kampanyaları araştırdık ve sizler için alınabilecek 20 oyunla karşınızdayız.


Steam yıllardır düzenli olarak oyuncuları sevindirecek indirimler yapmaya devam ediyor. Bu yıl yaklaşmakta olan Kış indirimleri öncesinde Sonbahar indirimlerinde dikkat çeken bir çok oyun var. Bizler sizler için alınabilecek veya seveceğinizi düşündüğümüz 10 oyun önerisi ile karşınızdayız!

Steam Sonbahar İndirimi Alınabilecek Oyunlar

1. Euro Truck Simulator 2 (%75 İndirim)

Oyunu anlatmadan önce şunu belirtmeliyiz. Oyun yapımcısı olan SCS yaz aylarında yaptığı duyuruyla yeni indirebilir bir içerik olan “Road To Black Sea” bahsetmişti. Bu güncelleme 5 Aralık 2019 oyun severleri ile bulaşacak. Oyuna gelecek olursak yıl içerisinde düzenli olarak oyun yapımcılarının indirebilir içerik getirmesi oyuncuların ilgisini çekmeye hatta bu oyun için bile direksiyon seti aldırabiliyor. Bu Sonbahar indirimlerinde gelecek yeni indirebilir içerik olmasından dolayı bu Euro Truck Simulator 2‘ye listenin başında yer vermek istedik.

2. The Witcher 3: Wild Hunt – GTYE (%70 İndirim)

Her indirim olduğunda indirime mutlaka giren The Withcer 3 Serisi bu sefer Game Of The Year Edition’la karşımızda. Bu paket içeriğinde 3 ürün bulunduran The Witcher 3 74.99 TL’den 22,49 TL düşerek oyuncuların dikkatini çekmeye devam ediyor. Genel olarak bütün oyuncuların çok severek oynadığı ve incelemelerden olumlu not alan The Witcher 3 Game Of The Year Edition öneri oyunlarımızda listenin iki numarası.

3. Among Us (%20 indirim)

Among Us, Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilip yayımlanan ve 15 Haziran 2018’de piyasaya sürülen çevrim içi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunu.


4. The Crew 2 (%80 indirim)

Devrim yaratan The Crew 2’nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation’a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor!




5. Assassin’s Creed Odyssey (%70 İndirim)

Gür yeşil ormanlardan volkanik adalara ve kalabalık şehirlere, Yunanistan’a yelken aç. Tanrıların ve insanların savaş yorgunu ülkesini keşfederken dövüşmeye de hazır ol. Yapacağın seçimler yolculuğunun gidişatına ve sonucuna etki ediyor. Yeni diyalog sistemi sayesinde ve yapacağın farklı seçimlerle farklı finaller seni bekliyor. Donanımını, gemini ve özel yeteneklerini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.

6. Euro Truck Simulator 2

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa’yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun!İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var.

Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.Direksiyonun başına geçin ve seçkin bir kamyon ekibinin parçası olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!


7. Cities: Skylines (%75 İndirim)

Cities: Skylines klasik şehir simülasyonunda modern bir yaklaşımdır. Oyun, şehir kurma deneyiminin köklü bazı tropik bölgelerinde genişlerken gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını ortaya çıkarmak için yeni oyun oynama unsurları sunar. Ayrıca, oyun tarzınızı katmanlı ve zorlu simülasyona ince bir denge dengesi olarak uyacak şekilde değiştirme yeteneğine de sahiptir.

8. Disco Elysium (%30 İndirim)

Disco Elysium çığır açan bir açık dünya rol yapma oyunudur. Emrinde benzersiz bir beceri sistemi ve yolunu kesmek için bütün bir şehir bloğu olan bir dedektifsin. Unutulmaz karakterleri sorgulayın, cinayetleri kırın veya rüşvet alın. Bir kahraman ya da bir insanın mutlak bir felaketi ol.

9. Don’t Starve Together (%66 İndirim)

Garip yaratıklar, tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünyaya girin. Hayatta kalma tarzınıza uygun öğeleri ve yapıları hazırlamak için kaynakları toplayın. Bu garip toprakların gizemlerini çözerken yolunuzu oynayın. Özel bir oyunda arkadaşlarınla işbirliği yap veya çevrimiçi yabancılarla şansını dene. Zorlu ortamlarda hayatta kalmak için diğer oyuncularla birlikte çalışın ya da kendi başınıza çarpın.

10. PUBG (%50 İndirim)

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur.

Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.


11. Raft (%33 indirim)

Senin ya da arkadaşlarınla, senin görevin destansı bir okyanusik maceraya karşı hayatta kalmak tehlikeli bir deniz! Hayatta kalmak için enkaz toplayın, salınızı genişletin ve tehlikelerinize dikkat edin. okyanus!

Eski bir plastikten yapılmış bir kanca ile küçük bir salla kapana kısılmış, oyuncular çok büyük bir uyanık, mavi okyanus tamamen yalnız ve görünürde hiçbir arazi ile! Kuru bir boğaz ve boş bir mide ile hayatta kalmak kolay olmayacak!


12. Far Cry 5 (%80 indirim)

Montana’nın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi.

Far Cry 5, Ubisoft Montreal ve Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanmış bir birinci şahıs nişancı oyunudur. 2014 yapımı Far Cry 4’ün bağımsız bir devamı ve Far Cry serisinin beşinci ana bölümüdür.

Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri olan Müjdeciler’e karşı sesini yükselt ve kasabayı özgürleştirecek bir direnişin kıvılcımını çak.




13. No Man’s Sky

No Man’s Sky’da her yıldız, uzak bir güneşin ışığıdır, her biri yaşamla dolu gezegenler tarafından yörüngede tutulur ve seçtiğiniz herhangi birine gidebilirsin. Derin uzaydan düzlemsel yüzeylere, yükleme ekranları olmaksızın ve sınırsızca uçun.

Steam Sonbahar İndirimlerinde Alınabilecek 25 Oyun Önerisi!

Bu sonsuz usulle yaratılmış evrende, başka hiçbir oyuncunun daha önce görmediği yerleri ve yaratıkları keşfedeceksiniz ve belki de bir daha asla.

No Man’s Sky, İngiliz aksiyon-macera tarzı video oyunu. Oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen ve 9 Ağustos 2016’da PlayStation 4’te, 12 Ağustos 2016’da Windows’ta ve 24 Temmuz 2018’de Xbox One’da yayınlanmıştır. Oyun açık dünya oyunudur ve oyuncular kendilerini ve uzay gemilerini geliştirebilir


15. GTA 5 (%50 indirim)

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır.

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor.

Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar.


16. Assassin’s Creed Odyssey (%70 indirim)

Assassin Creed Odyssey Ubisoft Quebec tarafından geliştirilip Ubisoft tarafından yayınlanan video oyunu. Assassin’s Creed serisinin 11. büyük ve toplamda yirmi birinci oyunu. 2017’de çıkmış olan Assassin’s Creed Origins’in halefidir

Assassin’s Creed Odyssey’de kendi kaderine hükmet. Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan’ın kaderini de değiştir.





17. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (%67 indirim)

Rainbow Six: Siege veya Rainbow 6: Siege Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan Birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunu. Oyun IGN tarafından E3 2014’ün en iyi oyunu seçilmiştir.


18. Sea of Thieves (%25 indirim)

Sea of Thieves, Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Microsoft Windows ve Xbox One için yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur


19. Middle Earth: Shadow of War (%80 indirim)

Middle-earth: Shadow of War, Monolith Productions tarafından geliştirilen ve dağıtımı Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yapılan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türünde bir video oyunudur. 2014 yılında çıkış yapmış Middle-earth: Shadow of Mordor isimli oyunun devam oyunudur.


20. DOOM Eternal (%67 indirim)

Doom Eternal, id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur.


21. Fall Guys: Ultimate Knockout (%20 indirim)

Fall Guys, Devolver Digital Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi olarak oynanan çok oyunculu bir video oyunudur. Microsoft Windows ve PlayStation 4 için 16 Mayıs 2018’da E3’te ilan edildi ve 31 Temmuz 2020’de piyasaya sürüldü.


22. ARK: Survival Evolved (%80 indirim)

Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın.

Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet… ve kurtul!


23. Project CARS 2 (%84 indirim)

Efsanevi markalardan 180’den fazla lisanslı araba 12K ve VR Desteği, Profesyonel yarış pilotları tarafından test edilip ayarlandı Yepyeni motor sporları (IndyCar, Oval Racing, Rallycross) GT3’ün de aralarında bulunduğu klasiklere eklendi. LiveTrack 3.0: Dinamik zemin ve hava fiziği araç performansı ve sürüşü gerçek zamanlı olarak etkiliyor.

Yeni gevşek zemin yarışları (buz, toprak, çamur). Atmosfer ve mevsim şartlarını gerçek zamanlı olarak yansıtan tam 24 saatlik döngü, Son teknoloji fizik modelleme,Yenilenmiş oyun tablası kontrolleri gibi birçok özellik mevcut.



24. Fallout 4

Steam Sonbahar İndirimlerinde Alınabilecek 25 Oyun Önerisi!

Fallout 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim’in ödüllü yaratıcıları olan Bethesda Game Studios, sizi şimdiye kadarki en iddialı oyunu olan Fallout 4’ün dünyasına ve yeni nesil açık dünya oyunlarına davet ediyor.

Vault 111’in tek kurtulanı olarak, nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye hayatta kalmak için bir mücadele ve her seçim senin. Sadece Wasteland’ın kaderini yeniden kurabilir ve belirleyebilirsin. Eve Hoşgeldin.


25. The Sims 4 (%88 indirim)

The Sims 4, Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan 2014 tarihli yaşam simülasyonu oyunudur. Electronic Arts, 6 Mayıs 2013 tarihinde bir duyuru yaparak oyunu 2014 yılında piyasaya süreceğini ve Microsoft Windows, Mac OS X platformlarında oynanacağını bildirdi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu