Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Profile Çizim Nasıl Eklenir?

Steam profile çizim ekleme adımlarını sizlerle paylaşıyoruz. Steam profilinizde GiF ve çizim vitrini eklemek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.


Steam profile çizim nasıl eklenir sorusu çoğu Steam kullanıcısının merak ettiği konulardan biridir. Steam’in çizim vitrinleri profilleri süslemek ve daha çekici hale getirmek için eğlenceli araçlardır.

Öncelikle belirtmek gerekir ki Steam’e çizim eklemek için en az 10 level olmak gerekir. Ayrıca her 10 level başına bir vitrin sergileyebilme hakkına sahip olursunuz.

Steam’e yüklediğiniz çizimlerin özgün yani size ait olması gerekir. Bir başkasına ait olan çizimler yüklenememektedir. Çizdiğiniz çizimler mutlaka ilgili oyunla alakalı olmalıdır aksi taktirde Steam tarafından silinecektir. Irkçılık, cinsel içerik ya da başka uygunsuz içeriklere sahip çizimler topluluk kurallarına aykırı olacağından silinecektir.

Steam Profile Çizim Nasıl Eklenir?

Steam Profile Çizim Vitrini Ekleme Nasıl Yapılır?

Steam çizim vitrini eklemek için öncelikle Steam profilinizi ziyaret edin. Daha sonra profil bilgilerinizde yer alan envantere tıklayıp bir arka plan seçin. Arka planı bilgisayarınızdan seçebileceğiniz gibi “Google içinde resim ara” butonuna tıklayarak da seçebilirsiniz.

Bu butona tıkladığınızda karşınıza bir Google sekmesi açılacaktır. Araçlardan “büyük” seçin ve daha sonra hoşunuza giden bir görseli seçin. Resmin boyutunun büyük olmasına (1920 x 1080 gibi) dikkat edin. Daha sonra resmi yeni sekmede açıp URL’yi kopyalayın.

Ardından Steam çizim vitrini yapabileceğiniz bir siteye bu URL’yi yapıştırın. Ayrıca çiziminizi GIF haline de getirebilirsiniz. Steam profilinizde yer alan “çizim yükle” kısmına tıklayıp çiziminizi yükleyerek işlemleri kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Steam Profile Çizim Ekleme

Steam’e çizim yüklemek için, Artwork’ün Steam’e nasıl yükleneceğini anlamak için birkaç talimatın izlenmesi gerekir. Artwork’ü Steam’e yüklemek için adım adım talimatlar.

  • Öncelikle Steam’i açın.
  • İlgili Topluluk Merkezi’nin Sanat Eserleri sekmesine gidin.
  • Steam’de Resim Yükle düğmesini arayın.
  • Resim yükle düğmesi sağ üstte bulunur.
  • Resim Yükle düğmesine bastığınızda, gönderinin seçimi gereklidir.
  • Çiziminizi Steam’e yüklemek için çalışma parçasını seçin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu