Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Kış İndirimleri Tarihi Kesinleşti!

Dünyanın en büyük oyun platformu olarak kullanılan Steam, yaz ve kış sezonu olmak üzere toplamda 2 büyük sezon indirimi yapıyor. Bu haberimizde sizlere kış sezonu indiriminin tarihinden bahsedeceğiz.

Bildiğiniz üzere Steam‘in meşhur indirimleri var. Mesela cadılar bayramı, kış indirimi ve sonbahar indirimi gibi. Oyuncular oyun alırken genellikle bu indirimleri beklerler. Sebebi çok iyi indirimler olur. Önümüzdeki kış indirimlerinin tarihi sonunda belli oldu.  Hafta sonları, özel günler gibi Steam’ın bir çok indirimi olsa da yaz ve kış indirim sezonu Steam’ın en çok ilgi duyulan ve tercih edilen indirim tarihleri oluyor. Oyuncular tarafından tabir rica ile dört gözle beklenen Steam Kış İndirimi tarihleri Steam Database adlı Twitter hesabından atılan tweet ile kesinleşti diyebiliriz. 

Steam Kış İndirimleri Tarihi Kesinleşti!


Tweet’te yazıldığı üzere 20 Aralık 2018 tarihinde başlayacak olan indirim sezonunda binlerce oyun %’de üzerinden indirime girerek oyuncuların oyunları satın alabilmesi için sezona özel büyük indirim fırsatları sunacak. 

Steam Kış İndirimleri Tarihi Kesinleşti!

Kış indirim sezonunun bitiş tarihiyle ilgili henüz kesin bir bilgiye sahip olmasak da bu indirim sezonu 2-3 hafta gibi uzun bir süre bizleri sunacağı söylendi. 20 Aralık tarihinde Türkiye saati ile 20:00’da başlayan kış indirimleri 3 Ocak 2019’da sona erecek. İyi oyunlar şimdiden!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu