Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’den Haftanın Fırsatları – Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam haftalık indirimlerde bu hafta hangi oyunlar var? Steam haftalık indirimleri her hafta olduğu gibi bu haftada devam etmekte.


Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır.

Steam‘de bu hafta 10-17 Şubat tarihleri ​​arasında bir çok oyun indirimde. İşte aylık Steam indirimlerindeki oyunlar. Steam’de her hafta yüzlerce oyun indirime girmekte.


Bu oyunların içinde popüler oyunlarda mevcut. Bu haberimizde sizlere bu hafta yani 10 Şubat – 17 Şubat arasında yer alan indirimlerdeki oyunları listeledik. Bu makalemizde de diğer bu haftaki indirimde yer alan popüler tüm oyunlar burada bulabilirsiniz.

Steam haftalık indirimleri başladı!

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2, SCS Software tarafından çıkarılmış olan bir kamyon simülasyonudur. 19 Ekim 2012’de Microsoft Windows için çıkmış olan oyun günümüz Avrupa’sını temel almıştır. 13 Nisan 2013’te Linux, 29 Ocak 2015’te MacOS için yayınlanmıştır.

RAGE 2

Rage 2, Avalanche Studios tarafından id Software ile birlikte geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs bir shooter video oyunudur. Oyun 2011 oyun Rage’in devamıdır. Oyun, 14 Mayıs 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Stoneshard

Euro Truck Simulator 2 – Road to the Black Sea

Karadeniz yolu üç yeni Avrupa bölgesi getiriyor. Sürücüler, şirketlerini genişletip Transilvanya’nın ormanlık bölgesi ve çevresindeki Karpat Dağ silsilesi ile tanınan Romanya ülkelerine, çeşitli arazileri ve Karadeniz kıyı şeridi ile Bulgaristan’a ve kapı olan Türkiye’nin Trakya bölgesine teslim edebilecekler. Avrupa’nın en büyük şehri İstanbul’a.

Street Fighter V

Street Fighter 5 Capcom tarafından piyasa çıkarılmak üzere geliştirilen bir dövüş oyunudur. Capcom’un Street Fighter serisindeki 5. ana üründür. Oyun 2016 Mart ayında PlayStation 4 ve Microsoft Windows platformlarında çıkmıştır ve platformlar arası oynamaya izin vermektedir.

Street Fighter V ile kafa kafaya savaşın yoğunluğunu yaşayın! Her biri kendi kişisel hikayesine ve benzersiz eğitim zorluklarına sahip 16 ikonik karakter arasından seçim yapın, ardından sağlam çeşitli maç seçenekleriyle çevrimiçi veya çevrimdışı arkadaşlarınıza karşı savaşın.

Car Mechanic Simulator 2015

Car Mechanic Simulator 2015, bir otomotiv tamircisinin çalışmalarını gösteren bir simülasyon video oyunudur. PC için 23 Nisan 2015 tarihinde, bir sonraki yıl mobil olarak piyasaya sürüldü. Oyunu Car Mechanic Simulator 2014’ün devamı niteliğinde ve ardından Car Mechanic Simulator 2018 takip etti.

American Truck Simulator

American Truck Simulator SCS Software tarafından 2 Şubat 2016 tarihinde çıkarılmış bir kamyon simülasyonudur.. Nisan 2016 itibarıyla 280.000 üzerinde kopya satmıştır.

Demolish & Build 2018


Diğer indirimdeki tüm oyunları buradan göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu