Tiktok Takipçi Satın Al

“Şampiyon Olmaktan Başka Seçeneğimiz Yok” – FUTNOVA’nın KIC2022’ye Giden Yolu

Çin e-spor pazarındaki en etkili etkinlik markalarından biri olan Honor of Kings International Championship (KIC), dünyanın çeşitli büyük yarışma alanlarından toplam 16 takımı ilk kez aynı sahnede yarışmaya davet etti. Bu yıl aralarında FUTNOVA takımı Türkiye bölümünü temsil etti.

Alışılmadık uluslararası müsabakalar ve rakipler karşısında FUTNOVA takım koçu POSE, takımın hedeflerini ve ortak kararlılığını ifade etmek için “Şampiyon olmaktan başka çaremiz yok.” ifadesini kullandı. FUTNOVA kulübünün diğer e-spor yarışmalarındaki parlak başarıları gibi, FUTNOVA Türkiye’de Honor of Kings takımını kurduğunda, tüm üyeler başarılı olacaklarına yürekten inandılar – Çin’deki bu en popüler MOBA mobil oyununun şampiyonu olacaklar ve set savaş alanına ayak basın Uluslararası yarışmalar sahnesinde ve durum tam olarak budur.


KIC2022 TÜRKİYE Seçmeleri, grup aşaması ve eleme yarışması sistemini benimsiyor. FUTNOVA, ilk grup aşamasından başladı ve sekiz takım arasından eleme aşamasına başarıyla girdi. Ve eleme turunda onları Fenerbahçe, Beşiktaş ve NRX gibi geleneksel dev kulüpler bekliyor. Rakipler daha güçlü olsa da, rekabet sisteminin mükemmelliği ve profesyonelliği nedeniyle FUTNOVA rekabete daha erken girmiş gibi görünüyor. NRX ekibi, Knight and Lost’un üstün performansıyla FUTNOVA, KIC’te Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.

"Şampiyon Olmaktan Başka Seçeneğimiz Yok" - FUTNOVA'nın KIC2022'ye Giden Yolu

Özgüven ve başarının arkasında sadece oyuncuların sahadaki mükemmel performansı değil, tüm takımın KIC etkinliği için verdiği sıkı çalışma ve alın teri vardır. Takımın hazırlıklarının detaylarından bahsederken teknik direktör POSE az önce şunları söyledi: Hafifçe, “Diğer takımların beş ayda yaptıklarını biz iki ayda başardık ve biz de bu şekilde hazırlandık” şeklinde konuştu. Günde 12 saat antrenman yapmanın verdiği emek bir yana, bu serüvene katılmaktan mutlu olmak daha güzel. KIC’in her takıma ayırdığı süre aynıdır ancak bu süreyi daha akıllıca ve daha sıkı kullanmak FUTNOVA’nın başarısını belirler.

"Şampiyon Olmaktan Başka Seçeneğimiz Yok" - FUTNOVA'nın KIC2022'ye Giden Yolu

Bölgesel elemelerden KIC ana maçına, Türkiye’den Güney Kore’ye sadece yer değil, rakipler de değişti. Burada dünyadaki tüm büyük rekabet bölgelerinden en iyi takımlarla karşılaşacaklar. “İnsanlar net göremedikleri şeylerden korkacaklar.” Bu tuhaf rakiplerle karşılaşmadan önce Lost oyuncuları yukarıdaki düşüncelerini dile getirdiler ve FUTNOVA ekibinin sahadaki asıl eylemi “önlerindeki sisi dağıtmaya çalışmak” oldu.KIC2022’nin ilk maçında Tayland’dan Bcaon Time takımıyla karşılaşan FUTNOVA’nın Knight oyuncusu mükemmel durumunu korumaya devam etti, bir kez ölmekle kalmadı, oyunun 23. dakikasında tempest dragon‘i de başarıyla kaptı. yıldırım çarpması rakibi yok eder ve zaferi kazanır. Tüm FUTNOVA ekibi, kendi performanslarıyla kendilerini kanıtlayarak, yabancı KIC rakiplerini görmelerine ve dünyanın her yerindeki HOK oyuncularının kendilerini görmelerine izin verdi.

Türkiye ve Avrupa’dan ayrılan FUTNOVA, kulübün şanlı e-spor tarihini KIC2022’nin uluslararası sahnesinde yazmaya devam ediyor. bu etkinliğe ilgi duymak. gelecek için daha yüksek beklentilere sahip olmak,Tıpkı NRX ekibi ve Beşiktaş ekibinin denemelerde attığı “Fazla söze gerek yok, Savaş alanında görüşürüz” ve “Sıra sizde Beşiktaş” gibi. Gelecekte KIC yarışması küreselleştikçe NRX, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın yanı sıra Türkiye’den ve hatta Avrupa’dan daha tanınmış kulüplerin KIC yarışmasına katılacağı düşünülüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu