TeknoDiot
     
     
     

Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam’de büyük indirimlerin tarihleri belli oldu. Steam kullanıcıları elbette indirimleri dört gözle bekliyorlar. İşte tüm detaylar bu haberimizde…

Dünyanın en popüler oyun platformu olan Steam‘de indirim tarihleri her zaman merak konusu olmuştur. Steam kullanıcıları elbette indirimleri dört gözle bekliyorlar. Steam resmi olarak indirim tarihlerini hiç bir zaman erkenden açıklamıyor malesef. Steam Database hesabı Twitter üzerinden indirim tarihlerini açıkladı.

Steam’in önümüzdeki günlerde Cadılar Bayramı’na özel indirimleri olacak. Sonrasında Sonbahar indirimleri ve ardından daha büyük indirimlerin olması beklenen Kış indirimleri olacak.

Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Bildiğiniz üzere Steam‘in meşhur indirimleri var. Mesela cadılar bayramı, kış indirimi ve sonbahar indirimi gibi. Oyuncular oyun alırken genellikle bu indirimleri beklerler. Sebebi çok iyi indirimler olur. Bu indirimlerinin tarihleri sonunda belli olmuş oldu. İşte o tarihler;

:: Steam İndirim Tarihleri

Steam Cadılar Bayramı İndirimi: 29 EKİM – 1 KASIM
Steam Sonbahar İndirimi: 21 KASIM – 27 KASIM
Steam Kış İndirimi: 20 ARALIK – 3 OCAK

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam’de “Rockstar Games” İndirim Rüzgarı!

Buğra Noyan

Mobil Oyun Devi Lords Mobile Artık Steam’de!

Uğur Aydemir

PUBG 31 Mayıs Güncelleme Notları

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.