«
Steam'de Dev PUBG İndirimi Kampanya Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

PUBG’yi almak isteyip alamayanlar için müjde. Oyun kısa süreliğine 46,23 TL fiyat etiketi ile satışta. İşte tüm detaylar. Steam yaz indirimlerine az bir zaman kala PUBG Steam’de indirime girdi.

Steam üzerinde indirime girdi. Yaz indirimlerinde beklenen indirim erkenden oyuncular ile buluştu. PUBG kısa süreliğine %33 indirime girdi. PUBG satış rekorları kıran bir oyun ve çıktığı günden bugüne rekor üstüne rekor kırmakta. PUBG %33 indirim ile birlikte 69,99 TL yerine sadece 46,23 TL fiyat etiketine sahip. Hızlı olan kapıyor!

Steam'de Dev PUBG İndirimi Kampanya Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Steam üzerinde 69.00 TL’ye satılan, 100 kişiyi silahsız bir şekilde uçaktan adaya atıp arazide ve şehirlerde bulunan evlerden, depolardan silahların alınarak, yaşayan son kişi olma yarışına girildiği oldukça zevkli bir bilgisayar oyunu olan ve çok oyuncu kitlesi barındıran PUBG, Steam’de 46,23 TL‘ye almak mümkün. Bu arada kış indirimlerine son günler. 5 Temmuz 2018’e kadar PUBG oyunu Steam’de indirimde olacak. Yani Steam yaz indirimlerinin sonuna kadar.

[ilgiliicerik icerik_id=”19407″]

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *