TeknoDiot.com
   
   

Steam’de Dev PUBG İndirimi

Steam'de Dev PUBG İndirimi

PUBG’yi almak isteyip alamayanlar için müjde. Oyun kısa süreliğine 46,23 TL fiyat etiketi ile satışta. İşte tüm detaylar. Steam yaz indirimlerine az bir zaman kala PUBG Steam’de indirime girdi.

Steam üzerinde indirime girdi. Yaz indirimlerinde beklenen indirim erkenden oyuncular ile buluştu. PUBG kısa süreliğine %33 indirime girdi. PUBG satış rekorları kıran bir oyun ve çıktığı günden bugüne rekor üstüne rekor kırmakta. PUBG %33 indirim ile birlikte 69,99 TL yerine sadece 46,23 TL fiyat etiketine sahip. Hızlı olan kapıyor!

Steam'de Dev PUBG İndirimi

Steam üzerinde 69.00 TL’ye satılan, 100 kişiyi silahsız bir şekilde uçaktan adaya atıp arazide ve şehirlerde bulunan evlerden, depolardan silahların alınarak, yaşayan son kişi olma yarışına girildiği oldukça zevkli bir bilgisayar oyunu olan ve çok oyuncu kitlesi barındıran PUBG, Steam’de 46,23 TL‘ye almak mümkün. Bu arada kış indirimlerine son günler. 5 Temmuz 2018’e kadar PUBG oyunu Steam’de indirimde olacak. Yani Steam yaz indirimlerinin sonuna kadar.

[ilgiliicerik icerik_id=”19407″]

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.