Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Hızlı Level Nasıl Kasılır?

Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu makalemizde Steam hızlı level nasıl kasılır? Sorusuna yanıt arayacağız. Öncelikle Steam de Level olayı nedir öğrenmemizde fayda var.

Steam leveli isminden de anlaşılacağı üzere hesabınızın seviyesini gösteren bir tür ibaredir. Eğer Steam’de yeni bir hesap açtıysanız sizleri 0 level ile başlatacaktır. Oyun satın aldıktan ve oyun içlerinde rozetler kazanmaya başladığınız andan itibaren XP kazanabilirsiniz.


Steam sizlere bütün topluluk rozetlerini topladıktan sonra ödül olarak güncel 600 XP hediye vermektedir. Bütün rozetleri toplayarak en fazla 5. Seviyeye kadar çıkabilirsiniz.

Neden Steam seviyesi kasmalıyız? Steam hesabınızın seviyesi eğer 10. Seviye veya üstü ise %15 ihtimalle ‘’hızlandırma kartı’’ kazanma ihtimaliniz artar. Bu kartların değeri düşükte olsa her ay bedavadan kazanılan kart olarak görebilirsiniz. Steam seviyenizin 10 ve katları şekilde ilerlediğinde kazanma ihtimalinizde aynı oranla artmaktadır. Steam seviyesi kasmanın bir diğer özelliği ise sizlere 1 tane olmak üzere vitrin sergileme özelliği sunar.

Görevler ile Seviye Kasmak

Topluluk görevlerinden ve rozetlerden faydalanmanız için Steam hesabınıza en az 5 dolarlık bir harcama yapmanız gerekmektedir. Eğer hesabınızı yeni açmış iseniz Steam zaten sizlere uyarı gönderecektir. Steam üzerinden ‘’Rozetler’’ menüsüne giderek kazandığınız ve henüz açılmamış rozetlerinizi sergileyebilirsiniz. Böylelikle yapmanız gereken görevlerin farkına varıp teker teker yapmaya başlayabilirsiniz.Steam Hızlı Level Nasıl Kasılır?

Ücretsiz Oyunlar İle Seviye Kasmak

Steam üzerinde her ne kadar ücretli oyun var ise bir o kadar da ücretsiz oyun bulunmaktadır. Bu oyunları indirmenize gerek yoktur. Sadece hesabınıza kayıt edip kütüphanenize eklemeniz bile sizlere ekstradan 3 XP kazandırmaktadır. Her oyun için + 3 XP. Steam oyuncular açısından oldukça geniş bir platform olduğu için her gün yüzlerce oyun Steam üzerinden ücretsiz kullanıma sunuluyor.

Rozetler ile Seviye Kasmak

Steam üzerinde almış olduğunuz her oyun için bir sürü rozet bulunmaktadır. Bu rozetler oyunların bir tür görevleri olarak düşünebilirsiniz. Bu rozetleri oyunların içerisinde başarımlar elde ettikçe kazanırsınız. Sizler de bu rozetleri kasmaya başlayarak isterseniz satabilir isterseniz seviye kasabilirsiniz. CSGO bunny kodu nasıl aktif edilir içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu