TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Oyun Haberleri » PC Oyun Haberleri » PUBG’nin Kış Haritası Resmen Ortaya Çıktı! (Video)

PUBG’nin Kış Haritası Resmen Ortaya Çıktı! (Video)


PUBG’ye karlı harita mı geliyor? Kış haritası resmen sızdırıldı. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde.

Çıktığı günden bugüne popülerliğini koruyan PUBG‘ye yeni bir haritanın geleceği konuşuluyordu. O harita merakla beklenen “Kış Haritası” elbette. Bizde haberlerini zaman zaman yaptığımız bir konu tekrar aydınlandı.

PUBG‘ye gelecek olan yeni kış haritasının detaylarını ortaya çıkaran bir video Reddit üzerinden paylaşıldı. Yayınlanan videoda haritayı karış karış gezerek tanıtıyorlar. Bu harita gerçek mi veya sahte mi resmi bir bilgi yok. PUBG yetkilileri böyle bir harita güncellemesi geleceği hakkında bir bilgi paylaşmadığının altını çizelim.

[sp-related style=”dark” id=”19106″]

[sp-related style=”dark” id=”29566″]

E3 2018 oyun fuarında Bluehole çok kısa bir video ile PUBG kış haritasının bir ipucunu vermişti. Oyunun bazı kısımlarının “erimiş” görünmesine neden olan LOD dosyalarını temel alır. Yani bunun, haritanın bir rekreasyonu olduğunu ve sonuçta nasıl görüneceğine bilinmiyor sadece bir sızıntı ve %100 kesin olmadığını unutmayın.

Gelelim o videoya..;

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


League of Legends’a Yeni Bir Mod Daha Geliyor!

Buğra Noyan

Far Cry 5 Sadece 10 Dakikada Bitebiliyor

Buğra Noyan

Nostalji Sevenlere PlayStation Classic Duyuruldu!

TeknoDiot Bey

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.