Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı

Steam'in haftanın en çok satan oyunlarını açıkladığı liste paylaşıldı.

SteamDB tarafından paylaşılan listede, haftanın en çok satan oyunları belirlendi. Listede, New World oyunu geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunu oldu. İşte Steam en çok satanlar;

Steam‘in haftanın en çok satan oyunlarını açıkladığı liste paylaşıldı. New World, geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunu oldu ve SteamDB tarafından paylaşılan listede diğer oynayanları geride bıraktı. Geçen hafta listedeki bazı oyunlar arasında Counter-Strike: 2, Apex Legends, Destiny 2 PUBG: Battlegrounds ve Lost Ark gibi popüler yapımlar yer alıyor.


17-24 Ekim tarihleri arasında en çok satan oyunlar listesinde yer alan oyunlar şöyle:  Listede en çok satan ilk 10 oyun ise şu şekildedir:

Steam’de En Çok Satan Oyunlar

Steam'de Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı

  1. Cities: Skylines II – Colossal Order Ltd. tarafından geliştirilen oyun, 24 Ekim 2023 tarihinde çıkış yapmıştır.
  2. EA SPORTS FC 24 – EA Canada & EA Romania tarafından geliştirilen futbol oyunu, 29 Eylül 2023 tarihinde çıkış yapmıştır.
  3. Baldur’s Gate 3 – Larian Studios tarafından geliştirilen RPG oyunu, 3 Ağustos 2023 tarihinde çıkış yapmıştır.
  4. Call of Duty – Infinity Ward tarafından geliştirilen aksiyon oyunu, 28 Ekim 2022 tarihinde çıkış yapmıştır.
  5. Diablo IV – Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon-rol yapma oyunu, 17 Ekim 2023 tarihinde çıkış yapmıştır.
  6. Football Manager 2024 – Sports Interactive tarafından geliştirilen futbol menajerlik oyunu, 6 Kasım 2023 tarihinde çıkış yapmıştır.
  7. Battlefield 2042 – DICE tarafından geliştirilen FPS oyunu, 19 Kasım 2021 tarihinde çıkış yapmıştır.
  8. Euro Truck Simulator 2 – SCS Software tarafından geliştirilen simülasyon oyunu, 18 Ekim 2012 tarihinde çıkış yapmıştır.
  9. Dead by Daylight – Behaviour Interactive Inc. tarafından geliştirilen hayatta kalma korku oyunu, 14 Haziran 2016 tarihinde çıkış yapmıştır.
  10. Cyberpunk 2077 – CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu, 10 Aralık 2020 tarihinde çıkış yapmıştır.

Listede en çok satan oyun olan Cities: Skylines II, futbol oyunlarından keyif alan oyunculara hitap eden EA SPORTS FC 24’ün üzerinde yer aldı. Ayrıca Baldur’s Gate 3, Football Manager 2024, Euro Truck Simulator 2 ve Call of Duty gibi popüler yapımlar da listede yer aldı.

Bu hafta Steam’den yeni bir oyun satın aldınız mı? Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu