Hearthstone'un Yeni Eklenti Paketi Çıkış Tarihi - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Hearthstone’un Yeni Eklenti Paketinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Hearthstone'un Yeni Eklenti Paketinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Hearthstone Scholomance Akademisi’nin kart tanıtım sezonu bugünden 29 Temmuz tarihine kadar pek çok kanal üstünden başlıyor!

Akademik hedeflerinizin peşinden gitme zamanı geldi çattı! Hearthstone’un oyuna tam 135 sihir dolu kart ekleyecek yeni genişleme paketi Scholomance Akademisi 6 Ağustos tarihinde çıkıyor!

Ayrıca Scholomance Akademisi’nin kart tanıtım sezonu da resmi olarak başlıyor! Bugünden 29 Temmuz tarihine kadar pek çok kanal üstünden yapılacak kart tanıtımları, 29 Temmuz saat 20.00’da Twitch.tv/PlayHearthstone kanalında gerçekleşecek tanıtım canlı yayınıyla son bulacak!

Hearthstone'un Yeni Eklenti Paketinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ayrıca çıkış öncesi gerçekleşecek özel Ateş Başı Buluşmaları, kendi evlerinden etkinliğe katılan herkese genişleme paketinin 6 Ağustos tarihinde gerçekleşecek çıkışından önce Scholomance Akademisi kart paketlerini açma şansı sunacak.

Çıkış öncesi özel Ateş Başı Buluşmaları, Scholomance Akademisi çıkışından önceki son hafta sonu boyunca gerçekleşecek ve 31 Temmuz saat 20.00’dan 3 Ağustos saat 20.00’a kadar sürecek.

Hearthstone'un Yeni Eklenti Paketinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Black Friday İndirimi Bugün Başlıyor!

Buğra Noyan

Mount & Blade II: Bannerlord e1.4.1 Güncelleme Notları

Buğra Noyan

Huawei P Smart Pro Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.