Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’den Haftanın Fırsatları #4 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam haftalık indirimleri her hafta olduğu gibi bu haftada devam etmekte. 

Steam‘de bu hafta (1-10 Nisan) tarihleri ​​arasında bir çok oyun indirimde. İşte aylık Steam indirimlerindeki oyunlar.

Steam’de her hafta yüzlerce oyun indirime girmekte.


Bu oyunların içinde popüler oyunlarda mevcut. Bu haberimizde sizlere bu hafta yani 30 Nisan – 7 Mayıs 2019 arasında yer alan indirimlerdeki oyunları listeledik. Bu makalemizde de diğer bu haftaki indirimde yer alan popüler tüm oyunlar burada bulabilirsiniz.

DARK SOULS III

Ateşler sönüp dünya yıkıma uğrarken daha büyük düşmanlarla ve ortamlarla dolu bir evrene git. Oyuncular, daha hızlı bir oyun ve daha yoğun bir savaş deneyimiyle destansı bir atmosfere girecek. Hem eski hayranlar hem de yeni oyuncular, sürükleyici bir oyuna ve grafiklere boğulacak.

Artık sadece amberler var… Kendini bir kere daha hazırla ve Karanlığı Kucakla!

 

Football Manager 2019

Hep daha iyisini yapabileceğinizi düşündünüz, değil mi? Daha iyi oyuncularla sözleşme imzalandı. Daha iyi bir yöntemle oynandı. Üç puan kapıldı. Ve şimdi de futbola dair hayallerinizi gerçeğe dönüştürme vakti geldi.

Haydi… Büyük sözleşmeyi kabul edin ve kendi kulübünüzün başına geçin. Kurulla hedeflerinizi belirleyin ve oyuncularla çalışmaya başlayın. Kulüpte kimin zamanı doldu ve kimler A takımı için hazır? Gözlemcileriniz takımınızı kimin iyileştireceğini ve buna paranızın yetip yetmeyeceğini bilir.

Antrenman sahasında kollarınızı sıvasanız iyi olur. Vizyonunuz için pratik gerekli.  Koçlarınız yalnızca onlara izin verirseniz yardımcı olabilir… Tabii bazıları işini yalnız yapmak ister. Medya taktiklerinizin iddialı olduğunu söylüyor, belki de öyledir. 4-2-3-1 taktiğiyle rahat ederdiniz ama herkes öyle oynuyor zaten..

MORDHAU

MORDHAU bir ortaçağ birinci ve üçüncü şahıs çok oyunculu slasher. Her zaman geri dönecek acımasız ve tatmin edici bir yakın dövüş deneyimini yaşayacağınız, kurgusal, ancak gerçekçi bir dünyada paralı asker olarak 64 oyuncuya kadar yoğun bir savaş alanına girin.

SpellForce 2 – Anniversary Edition

SpellForce 2 – Anniversary Edition ödüllü SpellForce destan hitlerini sunar: “SpellForce 2 – Shadow Wars” ve “SpellForce 2 – Dragon Storm” eklentileriyle muhteşem bir oyun deneyimi!

Kahramanların yaşını tecrübe edin: mükemmel bir tür karışımında rol yapma eylemi ve gerçek zamanlı strateji.

Depth

Bir köpekbalığı veya dalgıç olarak karanlık bir su altı dünyasında oyna ve zeka, takım oynu ve gizlilik yoluyla düşmanlarını alt et. Depth, tansiyonu içgüdülerle birleştirir, ister başka oyuncularla ister yapay zekaya karşı kalbini zorlayacak heyecanda oyunlar sunar. 7 köpekbalığı türünün her biri için, hız ve duyular en büyük silahlardır. Avını okyanusu geçerek takip et ve jilet keskinliğindeki dişlerinle onları ikiye ayır.

MudRunner

MudRunner, oyuncuların sürücü koltuğuna oturtulması ve inanılmaz tüm arazi araçlarının sorumluluğunu üstlenmeleri için cesaretlendiren, yolun dışı bir harita ve pusulayı yönlendiren en iyi off-road deneyimidir!

Her biri kendine has özelliklere ve eklenebilir donanıma sahip 19 güçlü arazi aracı sürün. Dinamik gündüz-gece döngüleri ile zorlu koşullarda, vahşi, evcilleştirilmemiş arazilerdeki tehlikeli koşullara dayanarak hedeflerinizi ve teslimatlarınızı tamamlayın. Gelişmiş grafiklerle geliştirilmiş sürükleyici bir sanal alan ortamını keşfedin. Oyunun gelişmiş fizik motoru ile çalışan aracınızın ağırlığına ve hareketine gerçekçi tepki veren çamurlu arazilerin, azgın nehirlerin ve diğer engellerin üstesinden gelin.

RESIDENT EVIL 2

Bu tarzın belirleyicisi ve tam bir başyapıt olan Resident Evil 2, daha derinlikli bir hikaye deneyimiyle tepeden tırnağa yeniden tasarlanarak geri dönüyor. Capcom’un tescilli RE Motorunu kullanan Resident Evil 2, nefes kesici gerçeklikteki görsellerle, kalp çarpıntısı yaratan, insanı çepeçevre saran seslerle, yeni bir omuz üstü kamerasıyla ve orijinal oyundan alınmış oyun modlarının üzerinde modernize edilmiş kontrollerle, klasik hayatta kalma ve korku efsanesinin yepyeni bir sürümünü sunuyor.

Resident Evil 2’de, Resident Evil serisini tanımlayan klasik aksiyon, yoğun keşif ve bulmaca çözmeye dayalı oynanış geri dönüyor. Oyuncular, Raccoon City’yi vurarak tüm nüfusunu ölümcül zombilere dönüştüren felaket bir salgının bir araya getirdiği çaylak polis memuru Leon S. Kennedy’ye ve üniversite öğrencisi Claire Redfield’a katılıyor. Hem Leon hem de Claire için mevcut olan ayrı oynanabilir maceralar, oyuncuların hikayeyi her iki karakterin bakış açısından görebilmesine imkan sağlıyor.

TEKKEN 7

Mishima klanının efsanevi yolculuğunun son bölümüne katıl, bitip tükenmek bilmeyen savaşlarının her bir aşamasının ardındaki gerçeği öğren. Gücünü Unreal Engine 4’ten alan TEKKEN 7, sahip olduğu yaratıcı dövüş mekanikleri sayesinde, muhteşem hikayelerle ilerleyen sinematik savaşların yanı sıra arkadaşlarınla ve rakiplerinle yapabileceğin müthiş düellolar da sunuyor.

Aşk, İntikam, Gurur. Herkesin savaşmak için bir sebebi vardır. Bizi tanımlayan, bizi insan yapan şey, güçlerimiz ve zayıflıklarımızın ötesinde, değerlerimizdir. Yanlış yola girebiliriz ama yanlış saik yoktur.

Tekken 7 Sezon Kartını ayrıca s

Bayonetta

PlatinumGames’in Resident Evil ve Devil May Cry’nin efsanevi yönetmeni Hideki Kamiya’nın şöhreti olan SEGA, tüm zamanların en çok beğenilen karakter aksiyon oyunlarından birini PC’ye getiriyor.

Bayonetta. Aydınlık, karanlık ve kaos arasındaki dengeyi koruyan eski bir cadı klanının son kurtulanı. Kendisini – ve bildiğimiz dünyayı – korumaya mahkum edildi – Bayonetta, 500 yıl sonra keşfedildi ve canlandırıldı, felaket yankıları olan bir olaylar zincirini ateşledi.

Doğruca sadece bir ipucu ile doğrudan savaşa sokun, Bayonetta gerçeği keşfetmeli ve gelecek için savaşmalı. Korkunç fethi,% 100 saf aksiyon oyununda sayısız melek düşmanına ve dev düşmanlarına karşı yüzünü görüyor.

Diğer indirimdeki tüm oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu