Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’den Haftanın Fırsatları #6 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam haftalık indirimlerde bu hafta hangi oyunlar var? Steam haftalık indirimleri her hafta olduğu gibi bu haftada devam etmekte. 

Steam‘de bu hafta (22-29 Temmuz) tarihleri ​​arasında bir çok oyun indirimde. İşte aylık Steam indirimlerindeki oyunlar. Steam’de her hafta yüzlerce oyun indirime girmekte.

Bu oyunların içinde popüler oyunlarda mevcut. Bu haberimizde sizlere bu hafta yani 22 Temmuz – 29 Temmuz 2019 arasında yer alan indirimlerdeki oyunları listeledik. Bu makalemizde de diğer bu haftaki indirimde yer alan popüler tüm oyunlar burada bulabilirsiniz.

Prey


Prey’de, 2032 yılında ayın yörüngesinde yer alan bir uzay istasyonu olan Talos I’e uyandın. İnsanlığı sonsuza dek değiştirecek bir deneyin konusu sizsiniz – ama işler çok yanlış gitti. Uzay istasyonu düşmanca uzaylılar tarafından istila edildi ve siz şimdi avlanıyorsunuz. Talos I’in karanlık sırlarını ve kendi geçmişinizi kazarken, istasyonda bulunan araçları kullanarak hayatta kalmalısınız – fikirlerinizi, silahlarınızı ve zihin bükme yeteneklerinizi. Talos I ve gemideki herkesin kaderi senin ellerinde.

Car Mechanic Simulator 2015

Car Mechanic Simulator  imparatorluğunuzu yaratın ve genişletin. Car Mechanic Simulator 2015, sizi araba atölyesinde günlük rutin sahnelerin arkasına götürecek. Müşterileriniz için araba tamircisi ve tamir arabalarının rolünü üstlenin. Kazanılan parayı atölyenizi genişletmek ve becerilerinizi geliştirmek için harcayın. Yıpranmış otomobilleri satın alın, yenileyin ve kârlı bir şekilde satış yapın veya ünlü bir otomobil kollektörü olun. İşinizi iyi yönetirseniz, kesinlikle pazarda başarılı olursunuz.

Company of Heroes 2

Essence Engine 3.0 ile güçlendirilen Company of Heroes 2 serisi, düşünceli oyuncuları ödüllendiren bazı benzersiz mekanik özelliklere sahiptir. Ünitelerin görüş hattını taklit eden TrueSight ™ sisteminden akıllı ünite yerleştirmeyi teşvik eden kapak sistemine – birleştirilmiş silah yaklaşımından ve bir tankı imha etmeye çalışmadan önce iki kez düşünmenizi sağlayacak sert ve yumuşak sayıcı oyunlarından bahsetmeyin. basit bir tüfek takımı ile – her oyun, oyunculara savaşın akışını döndürebilen kesintisiz bir anlamlı taktik seçimler akışı sunar.

Insurgency

Bu çok oyunculu ve işbirliğine açık Kaynak Motoru temelli deneyimde bir ekibin hayatta kalmasının çok önemli kaleleri güvence altına almasına ve düşman arzını yok etmesine bağlı olduğu yoğun yakın dövüşler için sokaklara çıkın. Ödüllü Source modunun takip oyunu olan isyan, son derece rekabetçi ve affedilmez bir şekilde ölümcül, tek ömürlü oyun ve uzun süren eylem arasında bir denge kuruyor.

Sniper: Ghost Warrior 2

Sniper: Ghost Warrior 2, keskin nişancı deneyimi etrafında özel olarak tasarlanmış tek platformlu, birinci şahıs, modern bir nişancı. Selefinin boğa göz hassasiyetini daha farklı keskin nişancı zorlukları sunarak yeni ve heyecan verici yüksekliklere çıkarır; yeniden inşa edilmiş bir AI sistemi ve orijinali dünya çapında 3 milyon kopya satarak büyük bir hit haline getiren heyecan verici “tek atış, tek öldürme” hassasiyeti. CryENGINE3’ün gelişmiş özelliklerinden faydalanan Sniper: Ghost Warrior 2, çarpıcı grafik ortamları da sunar.

Niffelheim

Savaşçılar öldükten sonra bile savaşçı olarak kalmaya devam ederler, Son meydan okuma yolunda yola çıkın ve tanrılara kendinizi kanıtlayın. Hayatın boyunca soğuktan, karanlıktan ve ölümden korkmadın ve bundan sonrada korkmayacaksın! Yeterli hükmün olduğundan emin ol, kendini savun ve bu gizemli toprakların gizemi çöz.

Unforeseen Incidents

Beklenmedik Olaylar, güzel el boyaması bir dünyada geçen klasik tarzda etkileşimli bir gizemdir. Küçük kasaba tamircisi Harper Pendrell sokakta ölen bir kadınla tanıştığında, farkında olmadan bir şeytani komploya girer – sadece çözebileceği bir gizem. Bilinmeyen bir hastalık ülkeye yayılıyor ve aralarında bir bilim adamı, bir muhabir ve mütevazi bir sanatçı onu durdurmanın anahtarını tutuyor. Tehlikeli bir yolculuk bekliyor ve her adımda Harper’ı tehlikeli bir fanatik kabilesine yaklaştırıyor. Bunu bilmeden önce, kendisini yalnızca güvenilir çoklu aracıyla silahlı insanlığın geleceği için bir savaşta buluyor.

Diğer indirimdeki tüm oyunlara buradan ulaşabilrsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu