Tiktok Takipçi Satın Al

Arma 3, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam‘de kış indirimleri bittikten sonra yeni kampanyalar devam ediyor. FPS türünden olan Arma 3 ücretsiz sunuluyor. Konu hakkında detaylar haberimizde.

4 gün boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Steam’de Arma 3 oyunu ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Eğer oyunu beğenip almak isteyen olursa Arma 3 oyunu yüzde 70 indirimle satın alabiliyorlar durumda.


Arma 3, Bohemia Interactive tarafından geliştirilen, serbest dünya askeri simülasyon video oyunudur. 5 Mart 2013’te Erken erişim – Beta sürümü, 25 Haziran’da Erken erişim – Alfa sürümü yayınlanmıştır. 12 Eylül 2013’te ise final sürümü piyasaya çıkmıştır. Arma serisinin ARMA 2’den sonra yayınlanmış son oyunudur. 7 yıllık bir geçmişe sahip olan bir oyunu bugün bile severek oynayabiliyorlar.

Arma 3’ü hafta sonu boyunca ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz

Devasa bir askeri sandbox’ta gerçek savaş oyunu deneyimini yaşayın. Bu oyun, çok çeşitli tek ve çok oyunculu içerik, 20’den fazla araç ve 40 silah, sınırsız içerik oluşturma fırsatı ile bilgisayar için tasarlanmış 1. sınıf bir askeri oyundur. Özgün, çeşitli, açık – Arma 3 seni savaşa gönderiyor.

Üç oyun deneyimine göre şekillenen hareket bölümü: Hayatta Kal, Uyum Sağla, Kazan’da kendini Akdeniz’deki kritik bir durumda bulan asker Ben Kerry’nin hikâyesini izleyin. Tanıtım senaryolarını tamamlayarak Arma 3’ün çok çeşitli oyun deneyimine dahil olun. Atış ve hareket becerilerinizi geliştirmek için rekabetçi atış talimlerine katılın, TO ve ÇO öğreticileri ve özel bir Sanal Gerçeklik egzersiz ortamı sunan Arma 3 Acemi Birliği’ne kaydolup eğitiminizi tamamlayın.

Devasa askeri sandbox Arma 3’te çevrimiçi savaşın. Bir manga oluşturun ve resmi Seize ve Defend çok oyunculu senaryolarında düşmanınıza karşı birlik olun. Ya da Arma 3 topluluğu tarafından geliştirilen birçok popüler resmi olmayan oyun moduna katılın. Game Master’ların, diğer oyuncuların savaş alanını gerçek zamanlı etkileme fırsatına sahip olduğu Arma 3 Zeus’ta yeni bir çok oyunculu türünün tadını çıkarın.

Arma 3, Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz

Yeni akıcı animasyonlarla savaş alanında gezinin; yükseltilmiş ses motoru, yeni ragdoll simülasyonu ve PhysX destekli araçlarla savaşın tahrip edici gücünü hissedin. Oyun değiştirici yeniliklerle donanan yüksek modifiyeli Real Virtuality 4 motor, çok daha büyüleyici grafiklere, geniş simülasyon oyun deneyimine ve devasa sandbox arazilerine sahip yeni nesil Arma’ya güç sağlıyor.

Arma 3, Steam’de %70 indirimli

Arma 3‘ü, önümüzdeki 4 gün boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebiliyorsunuz. Eğer bu süreç içerisinde Arma 3’ü satın almaya karar verirseniz, şu an için yüzde 70 oranındaki indirimden faydalanabiliyorsunuz. Böylelikle 75 TL karşılığında satın alabileceğiniz Arma 3, indirim kapsamında 22.50 TL’ye satın alınabiliyor.

Steam, Arma 3’ün toplu ek paketlerini yüzde 55, yüzde 65 ve yüzde 73 gibi değişken oranlarda indirimli olarak sunuyor. Bu bağlamda Arma 3’ün “Ultimate Edition” isimli ek paketini, yüzde 65 indirimli olarak 107 TL‘ye satın alabiliyorsunuz. Son olarak Arma 3 oyununu ücretsiz indirmek için buraya tıklayın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu