Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Fiyatı 61 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu!

Steam’de ki fiyatı 61  TL olan Sins of a Solar Empire: Rebellion Humble Bundle sitesinde kısa süreliğine ücretsiz veriliyor.

Sins of a Solar Empire: Rebellion

12 Haz 2012 tarihnde çıkış yapmıştır. Geliştiricisi Ironclad Games, Stardock Entertainment Yayıncısı ise Stardock Entertainment’ dir. Strateji ve bilim kurgu türnde bir oyundur. Ayrıca çok oyunculuda oynanbiliniyor. Oyunun incelemelerine baktığımız da ise çok olummlu oldğu gözlemleniyor. Gelelim oyunun tanıtımına;

Steam Fiyatı 61 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu!


Pek çoğu, diplomasinin nihayetinde savaşı bitireceği konusunda umutluyken, kontrol eden grupların tükenmiş iktidarı ile birlikte, yapılması gerekenler konusunda farklı görüşler, katılan grupların parçalanmasına yol açtı. Trader Acil Durum Koalisyonunun sadık üyeleri, savaşın geri kalanını sürmek için daha fazla savunmaya odaklanarak bir izolasyon politikası benimsiyor. Koalisyona karşı isyan edenler tamamen barbar bir tavır takınarak, barışı getirmenin tek yolunun, onlara karşı çıkan herkesi – özellikle de xenos’u – ezdiğini düşünerek geliyor.

Steam Fiyatı 61 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu!

Tarihlerinde ilk defa savaş, Advent Unity’de bir şizm yaratır. Sadıklar, Tacirlere karşı intikam politikalarını sürdürmeye ve diğerlerini Birlik’in nüfuzuna asimile etmeye çalışıyorlar. Ancak, Advent şüphelisi içinde diğerleri, içten gelen yozlaşan bir etkinin, Birlik’i kendi uygun kaderinden saptırdı. Vasari İmparatorluğu’nda yaratılan bölünme daha az belirgindir, ama insanlarına karşı şiddetlidir. Vasari şimdi yeni alana taşınmak için neredeyse çılgınca bir tavırla, sadakatçi taraflar işbirliğini terk ediyor ve ihtiyaç duydukları kaynakları gereken şekilde almaya karar veriyorlar. Birlikte çalışma ihtiyacını kabul eden isyancı grup, hayatta kalmak için en iyi şansın, diğer ırklarla çalışmak ve yaklaşan düşmandan kaçmak için onları yanına almak olduğunu düşünüyor. Güneş İmparatorluğu’nun Günahları’ndaki en üst seviyesine gökada üstünlüğü savaşı yapın: Rebellion – gerçek zamanlı stratejinin taktiklerini 4X türünün (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate) derinliği ile birleştiren bağımsız bir RT4X oyunu.


*Oyunu almak için 2 gün daha mühlet vardır. Oyunu almak için buraya tıklayınız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu