Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Fiyatı 40 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da  40 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 40 TL olan Subnautica oyunu Epic Games Store’da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. Onlarca güzelliğe ev sahipliği yapan denizler krallığını keşfetmeye hazır mısınız? Ekipmanlarınızı oluşturun, denizaltıları kullanın ve resifleri keşfe çıkın. Tabii ki bunları yaparken aynı zamanda hayatta kalmanız gerekecek.

[sp-related style=”light” id=”33311″]

Subnautica Nasıl Alacağım?


Fortnite’ın yapımcı firmasının çıkarttığı Steam’e rakip platformu Epic Games Store’da 40 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz. Sonrasında “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınızdaysa sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa bir dakika içerisinde (denendi, onaylandı) hesap oluşturabilirsiniz.

Epic Games Store uygulamasını masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu aldıktan sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu