Tiktok Takipçi Satın Al

Epic Games, Kullanıcılarına 60 TL Değerinde İndirim Kuponu Dağıtıyor!

Ücretsiz oyunlar dağıtarak adından sıkça bahsettiren Epic Games, tüm kullanıcılarına 60 TL değere sahip indirim kuponu dağıtacağını duyurdu!

Steam‘ın rakibi olan Epic Games bir süredir ücretsiz oyunlar dağıtarak oyuncuların dikkatini çekmeye başardı. Yeni Yılbaşı İndirimi ile üç farklı indirim yaparak yine oyuncuların yüzünü güldürmeye devam edecek. Epic Games’in başlattığı bu indirim dönemi 12 gün boyunca sürecek.


60 TL değere sahip olan indirim kuponu ise 1 Mayıs 2020 Tarihine kadar kullanılabilir olacak. Yılbaşı İndirim kuponunu 79.99 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceksiniz.

Epic Games, Kullanıcılarına 60 TL Değerinde İndirim Kuponu Dağıtıyor!

İlk kez oyun satın alır ya da ilk kez ücretsiz oyun alırsanız, otomatik olarak 60 TL değerindeki ilk Epic Kuponunuzu elde edeceksiniz. 60 TL değerindeki ilk Epic Kuponu’nu kullandıktan sonra promosyon döneminde Epic Games mağazasından 79,99 TL veya daha yüksek fiyatlı bir oyun alırsanız, 60 TL değerinde başka bir Epic Kuponu kazanacaksınız.

Epic Games, Kullanıcılarına 60 TL Değerinde İndirim Kuponu Dağıtıyor!

Epic Games %75’e kadar varan indirimleriyle yine oyuncuların dikkatini çekti. Division 2, Borderlands 3, Outer Worlds, Red Dead Redemption 2, Satisfactory, World War Z ve daha pek çok harika oyunu indirim fırsatından satın almak istiyor ve diğer oyunlara bakmak isterseniz bu adresten bakabilirsiniz.

Bu tür makaleleri takip etmek için oyun haberleri kategorisine takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu