Epic Games StorePC Oyun Haberleri

Steam Fiyatı 39 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da 39 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. JackBox Party Pack‘i ücretsiz veriyor. Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 39 TL olan JackBox Party Pack oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 24 Ocak – 7 Şubat  tarihlerine kadar ücretsiz olacak olan JackBox Party Pack‘i nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik.

[sp-related style=”light” id=”35546″]

100 oyuncu için! Telefonlarınız veya tabletleriniz kumanda olarak kullanılabilir! YOU DON’T KNOW JACK ekibi, sizi kahkahalara boğacak BEŞ oyunu tek bir pakette sunuyor! Oyunların içerdikleri: 1) Yüzlerce yeni soru içeren sansasyonel YOU DON’T KNOW JACK 2015 komedi bilgi oyunu (1-4 oyuncu). 2) Son derece şamatalı blöf oyunu Fibbage XL (2-8 oyuncu), orijinal popüler Fibbage oyunundan %50’nin üstünde daha fazla soru içerir. 3) Tuhaf çizim oyunu Drawful (3-8 oyuncu) – telefonunuzun veya tabletinizin üzerinde çizebilirsiniz (gerekli beceri düzeyi neredeyse sıfır). 4) İstediğiniz kadar ateşli yapabileceğiniz boşluk doldurma kelime oyunu Word Spud (2-8 oyuncu). 5) Çılgın gerçeklerle dolu Lie Swatter (1-100 oyuncu).Jackbox Games tarafından geliştirildi.

Steam Fiyatı 39 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Epic Games Store PC Oyun Haberleri

:: JackBox Party Pack Oyununa Nasıl Sahip Olabilirim?

Steam Fiyatı 39 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Epic Games Store PC Oyun Haberleri

Fortnite’ın yapımcı firmasının çıkarttığı Steam‘e rakip platformu Epic Games Store’da 39 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz. Sonrasında “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz.

Epic Games Store uygulamasını masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu aldıktan sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı