TeknoDiot.com
   
   

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da 31 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Axiom Verge‘i ücretsiz veriyor. Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 31 TL olan Axiom Verge oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 21 Şubat tarihine kadar ücretsiz olacak olan Axiom Verge‘i nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik.

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi popüler platformlar için yayınlanan Axiom Verge, giderek artan zorluk derecesiyle bağımlılık yaratıyor. Oyunun keyifli oynanışı sebebiyle bilgisayarın başından kalkmanız zor bir hal alabilir.

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

:: Axiom Verge Oyununa Nasıl Sahip Olabilirim?

Fortnite’ın yapımcı firmasının çıkarttığı Steam‘e rakip platformu Epic Games Store’da 31 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz. Sonrasında “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz.

Epic Games Store uygulamasını masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu aldıktan sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.