Tiktok Takipçi Satın Al

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Oyunu Duyuruldu

Ubisoft’un yeni oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint duyuruldu. Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint oyunu beraberinde yeniliklerle gelmekte.

En son 2017 yılında ilk oyun olan Tom Clancy’s Ghost Recon‘ı duyuran Ubisoft, aradan geçen 2 yılın ardından serinin devam oyununu duyurdu. 


Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint için yapılan canlı yayında 1 saate yakın oynanış videosunu yayınlayan Ubisoft, oyunun Steam’de satılmayacağını açıkladı. Ubisoft’u ve Tom Clancy’s Ghost Recon serisini takip eden oyuncuların bir süredir merakla beklediği yeni oyun, dün Breakpoint adıyla duyuruldu. Ghost Recon: Breakpoint, birçok farklı yenilikle oyuncuları karşılayacak ancak Steam’de satışa sunulmayacak.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Hemen akıllara Steam‘de satılmayacaksa Epic Games Store ile bir anlaşmaya mı gidildi sorusunu hemen akıllara getiriyor. Evet Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Ubisoft’un kendi platformu Uplay’e ek olarak aynı zamanda Epic Games Store‘da satışa sunulacak. Ayrıca oyun 4 Ekim 2019 tarihinde resmi olarak oyuncularla buluşacak.

 Ghost Recon Breakpoint’in de senaryo ve açık dünya odaklı olduğunu görüyoruz. Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günlerde Ghost Recon Wildlands için Operation Oracle güncellemesi duyurulmuştu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Oyunu Duyuruldu

Pasifik Okyanusu’nda yer alan Aurora isimli bir adada geçen serinin devam oyunu, haberin başında da belirtiğimiz gibi gerçekçi oynanış mekanikleri ile ön plana çıkmayı başarıyor. Düzenlenen etkinlikte oyunun oynanış mekaniklerine de değinen Ubisoft, bu kısımda oyunculara birçok yenilik sunuyor.

Bunlardan ilki ise, oynanış videolarında da görebileceğiniz üzere araştırma mekaniği.Oyunun bu mekaniği sayesinde, oyuncular aksiyona girmeden önce çevrelerini iyice kolaçan edebilecek. Böylece, çevredeki düşman faktörlerini belirleyecek olan oyuncular kendi savaş taktiklerini de geliştirebilecekler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu