Tiktok Takipçi Satın Al

StarCraft’ın Liderinden Yeni RTS Oyunu Geliyor

StarCraft 2’nin çok oyunculu lideri David Kim, sektörde dikkat çekici bir yenilik getirmeye hazırlanıyor. Haziran 2024’te Summer Games Fest kapsamında duyurulacak olan yeni RTS oyunu ile ilgili heyecan verici bilgiler paylaşıldı.

David Kim liderliğindeki yeni stüdyo Uncapped Games, Tencent’in Lightspeed Studios bünyesinde yer alıyor. StarCraft, Warcraft, Dawn of War ve Company of Heroes gibi strateji oyunlarının deneyimli geliştiricileri tarafından kurulan bu Kaliforniya merkezli stüdyo, strateji ve gerçek zamanlı taktik unsurları ön plana çıkan bir yapı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.


Yakında yayınlanacak bir belgeselde, stüdyonun bu yeni projesi detaylandırılacak. Oyuncular, bu oyunda kendi oyun tarzlarını sergileyebilecek, hızlı tempolu ve geniş çaplı savaşlara katılarak takımlarını yönetme şansı bulacak. Ayrıca, dinamik ve eğlenceli aksiyon sistemleri ile oyunun keyfini çıkarabilecekler. Oyunda alınacak anlık kararlar, stratejilerin ve savaşın gidişatını değiştirecek önemli bir rol oynayacak.,

7 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yaz oyun festivalinde bu büyük çapta projenin tanıtımı yapılacak. Oyun dünyasında büyük bir merakla beklenen bu yeni RTS oyunu, strateji oyunlarına yeni bir soluk getirmeye vaat ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu