Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok’a Dönüş

PUBG’de sezon 8 geldi! Oyuncular tarafından uzunca beklenen yeni sezon şu anda test sunucularına indi.

PUBG 22 Temuuz güncelleme ile birlikte ana sunucuya inecek olan sezon 8 yarın test sunucularına gelecek ve Sanhok adasına büyük değişiklikler getiriyor: İşte PUBG 8.1 güncelleme detayları;


Yağma Kamyonu ile teçhizat toplamanın yeni bir yolu, sıradaki Dereceli Sezonun başlangıcı, yeni bir Survivor Pass ve daha fazlası. 8.1 Güncellemesinin sunacağı çok şey var, bu yüzden hemen başlayalım!

PUBG 22 Temmuz Güncelleme Notları – PUBG 8.1 Güncelleme

Sanhok Sezon 8: Temel Alan Değişiklikleri – Bootcamp

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Bootcamp tamamen yenilendi. Bölgedeki hissiyatı ve rekabetçi çatışmayı geliştirirken, buranın sıcak iniş yeri olarak kalmasını istedik. Uzun menzilli çatışmalar için bol miktarda görüş alan olduğu gibi, oyuncuların rakiplerine doğru ilerlemesi için çok fazla siper de var. Agresif yakın mesafeli çatışmalar için de yeraltı alanları eklendi. Genel olarak, değişikliklerin, oyuncuların sıcak iniş noktasından beklentisini, riskli oynayış tarzı ile karşıladığını ve herkese, farklı durumlara en iyi şekilde adapte olmak adına daha fazla seçenek sunduğunu düşünüyoruz.

Quarry

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Quarry’nin eski versiyonu seviliyordu ancak çok dengesiz bir deneyimdi. Buradaki bu eşsiz konumu, kendilerini burada bulanlar için eğlenceli ve adil bir hale getirmek için çok çalıştık. Taş bloklar artık yüksek zemine sahip rakiplere karşı daha iyi koruma sağlaması için daha büyük ve oyunculara etraftan dolaşmak zorunda kalmadan daha fazla geçiş seçeneği sunmak için bazı tehlikeli halat köprüler ekledik. Sonuç olarak, Quarry artık uzun mesafeli çatışmalar ve geleneksel olmayan mücadeleler isteyen oyuncular için anlamlı bir nokta olacaktır.

Airfield (Önceden; Mongnai)

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Kuzeydoğudaki çiftlik alanını yeni bir Havaalanı ile değiştirdik. Çiftlik, hiçbir zaman umduğumuz kadar dikkat çekmedi, bu yüzden oyuncuların adanın bu kısmına atlaması için bazı teşvik noktaları ekledik. Ana teşvik, belki de şaşırtıcı olmayan bir şekilde, artık Havaalanında Motorlu planör belirme şansı olması! Burası Sanhok’ta bunu bulabileceğiniz tek yer, bu yüzden bir benzin bidonu alın ve göklere çıkın!

Getaway (Önceden; Docks)

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Eski Docks eğlenceliydi ancak yağmalama açısından, özellikle de o kadar uzak bir atlama yeri için, genellikle düşük ganimete sahipti. Yerine, turistleri paralarından ayırmak için tasarlanmış ganimet dolu bir tatil beldesi olan Getaway’i getiriyoruz. Havuz kenarındaki barlar, ahşap platform, Sanhok’un en meşhur dans kulübü ve dolaşmak için bol miktarda neon tabela bulunur. Neden orada olduğunuzu size unutturmasına izin vermeyin.
Ruins

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Harabelerin yapısı her zaman tartışılırken, onu çevreleyen alanlarda uygun ekipmanı olmadan ilerleyenler için ciddi bir dezavantaj oluşturuyordu. Ruins, hazinelerine baskın yapmaya istekli olanlar için bolca ganimet ile dolu ve olması gerektiği gibi devasa görünecek şekilde, labirentli ve ölümcül bir iniş noktası haline getirmek için yeniden düzenledi.

Mountain

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Sanhok’taki dağlık alan kesinlikle topografik çeşitlilik sağlıyordu ancak gerçek oynanış söz konusu olduğunda, burada bir takım sorunlar vardı. Mavi bölgeye yaklaşırken burada yakalanan oyuncular birkaç seçenekten birini seçmek zorunda kalıyordu, bunlardan biri aşağı atlamak ve en iyi şekilde biteceğini ummaktı – muhtemelen birkaçınız bunu yaşamıştır. Diğeri ise, aşağıda kalanlar için karşı oyuna çok az imkan veren veya hiç vermeyen yüksek zemin avantajıdır. Bu düşünceleri göz önünde bulundurarak, ulaşım için ek yollar ekledik ve savunma yapılacak ve yüksek zemine sahip takım için bazı defans seçenekleri ekledi.

Cave

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Mağarayı her zaman olmasını istediğimiz kurgu için yeniden tasarladık. Hala PUBG’deki en korkunç dikey havuz atlamasıyla heyecana doyabilirsiniz ama şimdi düşüşten sağ çıkarsanız, onu keşfetmenizi bekleyen havalı bir yeraltı tapınağı var.

River

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Nehir ile ana hedefimiz oyunculara onu geçmek için daha fazla seçenek sunmaktı. Orijinal Sanhok’ta doğrudan suya dalmadan geçilebilen çok az yer vardı, bu yüzden karşıya geçmek için daha fazla köprü, bazı mevcut köprüler üzerinde ek siperler ve orada çıkabilecek çatışmalar için nehir kıyılarına da daha fazla siper eklendi.
Pai Nan / Khao / Sahmee / Kampong

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Bu kasabaların hepsine, dikeylik, keşfedilecek ilginç şeyler ve savaşmanın yeni yolları eklendi fakat en önemlisi bu kasabaların içinden yeni Ganimet Kamyonu’nun geçiyor olması. Bazı durumlarda, sadece kamyonun geçebilmesi için yolun genişletilmesi gibi küçük değişiklikler görülürken, daha heyecanlı savaşlar yaratacak bazı büyük düzenlemeler de yapıldı.

Bhan

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Havalı bir yer olabilir ama Bahn az kullanılan bir yerdi ve yağma yapması çok can sıkıcıydı. Bahn’ı kaldırdık ve bu kaynakları başka konumlarda benzersiz bir şekilde kullanmaya odaklanabilmemiz için normal bir ev kümesiyle değiştirdik. Daha basit ve tanıdık bina düzeni nedeniyle, bu alan artık yağmalamak ve kontrol etmek için daha savunulabilir bir konum olacak.

Yeni Özellik: Ganimet Kamyonu

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş
Ganimet Kamyonu, oyunculara riskli de olsa ek bir teçhizat toplama imkanı veren yepyeni bir özelliktir. Kamyonlar adanın etrafındaki birkaç garajdan birinde belirir, yol boyunca ilerler ve oyuncuların saldırmaları için imkan tanır. Bu kamyonlar hasar gördükçe, bazı ganimetleri düşürürler ve yollarına devam ederler. Kamyonu yok edecek kadar ısrarcı oyuncular, eklentileri eklenmiş özel kozmetikli silahlar dahil olmak üzere, siz ve takımınız için daha büyük bir silah ve teçhizat hazinesi ile ödüllendirilecektir. Bu hareket eden devlere saldırırken dikkatli olun, çok fazla hasar alabilirler ve onlara saldırmak kesinlikle dikkat çekecektir.

 • Maçın başında dörde kadar Ganimet Kamyonu belirecektir.
 • Her kamyon, haritanın etrafına dağılmış özel garajlardan birinde ayrı ayrı belirir.
 • Bir kamyon imha edildiğinde, garajda yeni kamyon belirecektir.
 • Tek bir maçta toplam 8 Ganimet Kamyonu olabilir.

Ganimet 

 • Ganimet Kamyonu silahlar ve fırlatılabilirler ile hasar görebilir ve yok edilebilir.
 • Ancak Ganimet Kamyonu ağır zırhı nedeniyle daha az hasar alır.
 • Küçük ya da büyük yağmalanabilir sandıklar, Ganimet Kampyonu hasar gördükçe düşecektir.
 • Yok edildiğinde, Ganimet Kamyonu patlar ve içerisinde özel silahlar da olan yüksek seviyeli ganimet içeren büyük bir hazine düşürür.
 • Özel silahlar, özel kozmetiklidir, özel isme sahiptir ve eklentileri takılıdır.

Ganimet Kamyonu, şimdilik Dereceli Maçlarda belirmez.

Sanhok Denge Güncellemesi 

Yeniden Düzenlenen Sanhok, Sanhok’un önceki sürümüne kıyasla çoğunlukla benzer eşya belirmelerine sahip olacak.

Ancak aşağıdaki değişiklikler uygulandı:

 • Tanksavar dünya ganimeti olarak belirecek.
 • C4, Sanhok’tan kaldırıldı.
 • Araç belirme düzenlendi ve yeni Ganimet Kamyonu yolu ile çakışmaması için bazıları kaldırıldı.

Hava

 • Yeniden düzenlenen Sanhok’ta açık hava, gün doğumu, gün batımı ve bulutlu hava türleri yer alacak.

Diğer Değişiklikler

 • ‘Getaway’ (önceden Docks) yeniden oluşturulması nedeniyle, Docks haritası artık Ölüm Maçı harita seçiminden kaldırıldı.
 • Güncellenmiş Sanhok hem Normal/Dereceli maçlarda hem de Özel maçlarda mevcut olacak.
  • Eski Sanhok artık hiçbir oyun modunda kullanılamayacak.
 • Yeni Sanhok temalı lobi ve özel arka plan müziği güncellendi.
 • Daha doğal görünmesi için mavi alan duvarlarının Solma efekti yeniden ayarlandı.

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Survivor Pass: Payback

Yeni sezonla birlikte yeni bir Survivor Pass geliyor! Survivor Pass: Payback, yeniden düzenlenmiş Sanhok adasını keşfederken yaklaşık 100 yeni kozmetik kazanmanızı sağlar. Benzersiz silah kozmetiklerinin ve yüz boyalarının kilidini açmak için özel görevleri tamamlayın. Ayrıca sadece oyunu oynayarak ve hayatta kalarak kazanabileceğiniz XP’yi günde 7200 XP’ye çıkarıldı.

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Görev Sekmesi Değişikliği

Aşağıdaki 3 görev sekmesi Survivor Pass’ten silindi.

 • Topluluk Görevi
 • İlerleme Görevi
 • Acemi Görevleri

Sezon Görevleri Değişiklikleri

 • Güncellemeden sonra, eskisinden farklı olarak, her görevin her ay açılmasını beklemek yerine tüm görevler açılacaktır.
 • Toplam 4 farklı silah kozmetiğini kazanmak için Sanhok ile ilgili 4 görevi de tamamlayın.

Zorlu Görev

 • Bunlar ‘Hayatta Kalma’ temasına dayanan zorlu görevlerdir.
 • 4 makyaj kozmetiği kazanılabilen toplam 16 görevden oluşmaktadır.

Survivor Pass XP

 • Artık oyuncular normal/dereceli maçta hayatta kaldıkları süre ile orantılı olarak daha fazla XP kazanabilecekler.
 • Oyuncular yaklaşık 1 saatlik normal oynanış başına 600 XP ve günde maksimum 7200 XP kazanabilir.

Oynanış

Benzin Bidonu İyileştirmeleri

7.2 güncellemesinden sonra ertelenen Benzin Bidonu iyileştirmeleri şimdi bazı değişikliklerle geri döndü!

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

 • 7.2 güncellemesinden değişiklikler:
  • Dökülen yakıtın tespit edilmesi çok kolaydı, bu da oyuncuların pusu kurmasını zorlaştırıyordu.
  • Dökülen yakıt artık çevreye çok daha iyi karışıyor ve bu da fark edilmesini zorlaştırıyor.
  • Yakıt artık daha geniş alanlara/birikintilere sıçrıyor, böylece yandığı zaman, molotof’un alevlerine benzer şekilde yanıyor.
  • Antrenman modunda, Benzin Bidonu sayısını azalttık ve belirme süresini arttırdık.
 • Artık yakın dövüş silah slotunda Benzin Bidonları kullanabilirsiniz.
 • Yere benzin dökmek için “saldırı” tuşuna basın. Bidonu boşaltmak yaklaşık 7 saniye sürer.
 • Dökülen yakıt, silahla ateş ederek veya molotof kokteyli ve el bombası atarak yakılabilir.
  • Ateş, molotof ile aynı hasarı verir ancak daha uzun süre yanar (~20 saniye).
  • Dökülen yakıt yaklaşık 3,5 dakika içinde buharlaşır.
 • Ayrıca Benzin Bidonunu yakın dövüş silahlarıyla aynı şekilde atabilirsiniz (nişan alın, sonra saldıra basın). Bidon, yere düştüğü sırada biraz yakıt bırakır ve bu da tutuşmayı ve patlamayı kolaylaştırır.
  • Benzin Bidonu atıldıktan sonra alınamaz veya tekrar kullanılamaz ancak yine de patlayabilir.
 • Benzin Bidonu patlamalarındaki değişiklikler:
  • Başlangıçta daha az hasar verir. Maks. 40 hasar, patlamadan uzaklaştıkça azalır.
  • Mevcut hali yakındaki alanı molotof gibi ateşe verir ve zamanla hasar verir.
Dereceli Mod

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Yeni Sezon

Yeni bir Dereceli Sezon başladı. Sezon 7 için Dereceli Ödülleri, yeni sezona başladıktan kısa bir süre sonra oyunculara dağıtılacak.

 • Vikendi rastgele harita havuzuna eklendi.
 • Oyuncu dereceleri sıfırlandı.
  • 5 yerleştirme maçından sonra oyunculara ilk dereceleri verilecektir.
  • MMR hafif sıfırlandı, bu nedenle ilk Sezon 8 yerleşiminiz Sezon 7 derecenizden etkilenecektir.
 • Lider tablosu sıfırlandı.

Oyun Modu Güncellemeleri

 • Takım sıralamaları
  • Oyuncuların performansına göre edinilen RP (Dereceli Puanı), bireysel sıralama yerine Takım sıralamasını hesaba katmak zorunda kalacak
   • Bir oyuncu takım arkadaşları hala hayatta olmasına rağmen bir maçtan ayrıldığında, sıralama puanları, oyuncunun maçtan ayrıldığı andaki takım sıralaması esas alınarak hesaplanır.
    Eğer oyuncu takım arkadaşlarıyla kalmaya karar verir ve takım çorba parasını kazanırsa, oyuncunun sıralama puanı 1. sıra olarak kabul edilir.
 • Bonus öldürme puanları
  • Derecesi 5 kümeden yüksek olan bir düşman oyuncuyu öldürdüğünde (ör. Gümüş 5, Altın 5 oyuncuyu öldürürse) oyuncu bonus RP kazanabilir.
   • Derece seviyelerindeki fark ne kadar büyük olursa, oyunculara o kadar fazla bonus RP verilir.
   • Daha yüksek dereceli bir oyuncuyu öldürmek bonus BP kazandırır.
 • RP Büyüme oranı ayarlaması
  • Oyuncuların yeteneklerine en uygun dereceye ulaşmasını sağlamak için RP büyüme oranını %50 daha fazla olarak ayarladık.

Dereceli Moda katılmak için minimum Hayatta Kalma Ustalığı seviyesi 40. seviyeye (daha önce 20. seviyeydi) yükseltildi.

Dereceli Mod: Kural Seti Güncellemesi

Vikendi Dereceliye dahil edildi ve dereceli mod kural setine genel bir güncelleme yapıldı.

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

 • Vikendi şimdi Dereceli modda oynanabilir.
  • Vikendi’nin mavi alanı Dereceli moda göre ayarlandı.
  • Vikendi’nin kırmızı alanı, diğer haritalarda olduğu gibi kaldırıldı.
 • Eşya
  • Az miktarda M249 ve DBS artık dünyada beliriyor.
  • Mosin-Nagant artık Erangel/Vikendi’de beliriyor.
  • Az miktarda Arbalet artık dünyada beliriyor.
 • Araçlar
  • Araçlar artık Esports ayarları, sabit belirme yerlerinde beliriyorlar
  • Ancak Dereceli Modda, araç ‘%100’ belirme olasılığına sahip olmayacak.
 • Motorlu Planör artık Dereceli’de beliriyor.
  • Motorlu planör sadece Erangel/Miramar’da beliriyor.
  • Motorlu planör tankında az miktarda yakıt hazır bulunacaktır.
 • İşaret Fişeği
 • BRDM-2 artık bir işaret fişeği ile çağrılamaz.
  • BRDM-2’nin Dereceli Modda beklentilerimizden daha fazla güçlü olduğunu gördük.

PUBG 8.1 güncelleme: Hayatta Kalma Ustalığı

 • Maç başına alınabilecek maksimum Hayatta kalma ustalığı tecrübesi miktarı 1500 XP olarak ayarlandı.

Performans

 • Envanter ve haritalar gibi kullanıcı arayüzünü açma ve kapatma esnasında yaşanan takılmaları gidermesi için süreç optimize edildi.
 • Simge yükleme işlemi sırasında takılmaları iyileştirmek için oyunun simgeleri envantere yükleme şeklinin senkronizasyonu kaldırıldı.
 • Oyun artık mavi alanı maç başlamadan önce yüklüyor, böylece maç başladığında bir mavi alan yüklenirken artık takılmalar yaşanmıyor.
 • CPU performansını arttırmak için fiziksel aktörler (nesneler) optimize edildi.
 • CPU performansını arttırmak için iş parçacığı zamanlaması optimize edildi.

Ses

Footstep Sound Re-Design And Remaster

Ayak sesi yeniden tasarımı ve düzenlemesi

Daha iyi sesler sağlamak için aşağıdaki iyileştirmeler yapıldı:
İyileştirmelerle ilgili daha fazla ayrıntı için, lütfen ilerleyen tarihlerde yayınlayacağımız geliştirici notuna göz atın!

 • Ses kaynağının kalitesi ve detayları iyileştirildi.
 • Mesafeye göre ayak seslerinde kalite yükseltmesi uygulandı.
 • Çıplak ayak ile ayakkabıyla adım atma arasındaki ses farkı en aza indirildi.

Arayüz

Emote Ekranı Kullanıcı Deneyimi iyileştirmeleri 

Daha kolay ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlamak için iyileştirmeler yapıldı.

 • Emote’ları emote tekerine yerleştirmek için basitçe sürükleyip bırakın.
 • Tüm değişiklikler artık otomatik olarak kaydedilir.
 • Emote tekerine sayılar eklendi
 • Artık emote’ları önizlemek için tekerdeki emote’a tıklayabilirsiniz.
 • Tüm emote’lar edinilen tarihe göre yeniden sıralanacak.
  • Ancak Ocak 2020’den önce alınan emote’lar doğru bir şekilde listelenmeyecektir.
Oyun İçi Arayüz İyileştirmeleri

 • Enerji simgesi, oyuncuların koşu enerjisinin 2 farklı aşamasını görsel olarak ayırt edebilmeleri için geliştirildi.

Yükleme görseli iyileştirmesi

 • 4K çözünürlüklü oyunculara uymak için yeni görseller uygulandı.

Yeni Bildirimler

 • Yeni eşyaları bildirmek için ana menü Dükkan sekmesine yeni bildirimler eklendi.

Arayüz Tasarımı İyileştirmeleri

 • Açılır menünün stili birleştirildi ve kontrol yönteminin daha net anlaşılması için geliştirildi
 • Kaydırıcı durumu birleştirildi ve kullanılabilirliği artırmak için sürükleme alanı genişletildi.
 • İpuçlarının stili daha tutarlı olacak şekilde geliştirildi.

Özel maç izleyici kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

 • İLK 4 KULLANICI ARAYÜZÜ
  • Yeni İLK 4 kopyası yalnızca 4 takım kaldığında görüntülenir.
  • Sağ üstteki kalan takım, oyuncu sayısı, maç süresi; her takım başına kalan oyuncu sayısı/kalan süre olarak değiştirilecektir.
  • Bu özellik yalnızca Duo/Squad modunda etkindir
 • Hasar Göstergesi
  • Hasar göstergesi önceki 4 yöne kıyasla 360 derecenin tümünü gösterecek şekilde geliştirilmiştir.
  • Hasar göstergesinin köşesi, saldırgan yönünü gerçek zamanlı olarak gösterecektir.
  • Göstergenin uzunluğu alınan hasar miktarına bağlıdır.
  • Alınan hasar miktarı kısa bir süre için biriken hasar miktarı ile gösterilir
  • Hasar veren saldırgan sayısına göre daha fazla hasar göstergesi görüntülenecektir.
 • Saldırgan bilgileri
  • Saldırganın Takım logosu, Takım adı (kısaltma), Oyuncu adı ve hasar göstergenin yanında görüntülenir.
 • Geliştirilmiş Özel maç etkileşimi
  • İmleci özel maç slotlarının üzerine getirirken yeni bir etkileşim eklendi.

Sosyal

‘Takım Ol’ Sistemi

Artık normal, sıralı maçlarda tanıştığınız diğer oyuncularla kolayca takım olabilirsiniz!

 • Artık hem normal hem de dereceli maçların maç sonucu ekranında takım oluşturmak için Takım Ol düğmesini kullanabilirsiniz.
 • Hazır takımlarda, Takım Ol düğmesini yalnızca takımın kurucusu etkinleştirebilir.
 • Ölüm Kamerası, Takım Ol düğmesine bastıktan sonra da kullanılabilir olacak.
 • Takım Olma başarılı olduğunda, yeni takım 5 saniye sonra oyun lobisi ekranına yönlendirilir.
 • Maç sonucu ekranında başka oyuncu kalmazsa, oyuncu Takım Ol’u etkinleştiremez.

Arkadaş Listesi İyileştirmeleri

 • Arkadaş listesi artık gerçek zamanlı olarak güncelleniyor

Yeni Kozmetik ve Eşyalar

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

 • 5 Ağustostan itibaren kullanılabilir:
  • Starfairy silah seti
   • Starfairy – Vector
   • Starfairy – SCAR-L
   • Starfairy – AWM
  • Corgi Kask Seti
   • Corgi Crew – Kask (Seviye 1)
   • Corgi Crew – Kask (Seviye 2)
   • Corgi Crew – Kask (Seviye 3)
  • Corgi Sırt Çantası Seti
   • Corgi Crew Sırt Çantası (Seviye 1)
   • Corgi Crew Sırt Çantası (Seviye 2)
   • Corgi Crew Sırt Çantası (Seviye 3)
 • Şu tarihten itibaren kullanılabilir: 29 Temmuz:
  • Zafer Dansı 22
Hata Düzeltmeleri

Oynanış

 • Ayak seslerinin yanlış duyulmasına neden olan hata giderildi.
 • Erangel’de bazı binalarda, çok sessiz ayak sesleri hatası giderildi.
 • Araca fırlatıldığında, yakın dövüş silahlarının ışınlanması hatası giderildi.
 • Lobide 2. oyuncunun hareketinde yaşanan anormallik giderildi.

Dünya

 • Antrenman modunda havada asılı kalmış eşya düzeltildi.
 • Anternman modunda dürbün kullanıldığında bazı eşyaların görülmez olma hatası giderildi.
 • Bazı alanlarda, oyuncular iniş yaptığında havada asılı kalma hatası giderildi.
 • Cement Factory binasında bazı camların kırılmama hatası giderildi.

Arayüz

 • Dükkan menüsünde scroll bar’ın konumunda yaşanan hata giderildi.
 • War Mode’da sistem mesajının yanlış dilde görüntülenme hatası giderildi.
 • Özelleştirme sekmesinde bazı eşyaların indirimde görüntülenme hatası giderildi.
 • Dereceli maçta öldüreni izlediğinde görüntülenen yanlış bildirim mesajı giderildi.
 • Oyuncuların yanlış menüye yönlendirilme hatası giderildi.
 • Yanlış sezonun Kariyer sekmesinde görüntülenme hatası giderildi.
 • Oyuncu silahını görüntülerken farklı silah gözükmesi hatası giderildi.

Kozmetik

 • Ceket ve Buz Prensesi kozmetiğinde karakterin boynunda yaşanan hata giderildi.
 • Tenebres AKM silah kozmetiğinde yaşanan hata giderildi.
 • PEL 2019 Phase 3 eşyasının farklı eşya olarak görüntülenme hatası giderildi.
 • Major Trouble kozmetiğinde yaşanan hata giderildi.
 • PLAYERUNKNOWN’S Trenchcoat ve PGC 2019 Combat kozmetiğinde yaşanan hata giderildi.

Yeniden İzleme

 • Bazı anormal kamera açılarının dışa aktarılmasına neden olan hata giderildi.
 • Oyuncular oyundan atıldığında, başka oyuncuların atılmasına neden olan hata giderildi.

Tekrar izleme sistemi güncellendi. Eski güncellemelerdeki tekrar izleme dosyaları artık kullanılamaz. Bu haberimizde sizlere PUBG 8.1 güncelleme notlarını aktardık.

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sezon 8 ile Sanhok'a Dönüş

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu