bayigram.com

PUBG Mobile 0.9.0 Güncelleme Notları (Gece Modu ve Dahası)

Popüler açık dünya oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG mobile sürümü çıkmıştı. Çıktığı günden beri milyon kişi tarafından indirilen PUBG Mobile’a yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte PUBG Mobile 0.9.0 güncelleme notları.

PUBG’nin kısa süre önce duyurulan mobil sürümü birçok ülkede en çok indirilen oyun oldu. PUBG Mobile; 100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen amansız mücadele. Her oyuncu kendi silahlarını, araçlarını, malzemelerini bulmalı, görsel olarak zengin, taktiksel olarak da her ihtimale açık, git gide daralan bu savaş alanında rakiplerini saf dışı bırakmalıdır. Adaya inin, gerekli teçhizatları bulun ve hayatta kalmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyarak zafere ulaşın.


Arcade modunda oyuncular tek başlarına ya da arkadaşlarıyla oynayabiliyor ve mod, 28 oyuncuya kadar kabul ediyor. Her Arcade karşılaşmasında, altı varyasyondan biri rastgele seçilirken, her varyasyon için de üç maç kuralından birisi rastgele seçiliyor. Bu kurallardan ilki, maçtaki bütün silahları kısıtlar; ikincisi, sadece tek tip silah kullanmanızı sağlar; üçüncüsünde ise, oyuncu bütün silahları ve eşyaları kullanabilir.

[sp-related style=”dark” id=”28329″]

PUBG Mobile 0.9.0 Güncelleme Notları (Gece Modu ve Dahası)

PUBG Mobile‘ın bu güncellemesi tam net bir tarih yok ancak bu hafta içinde güncellemenin dağıtılması planlanıyor. Android ve iOS için yayınlanacağının altını çizelim. Bir önceki 0.8.0 güncellemesinde oyun tamamen yeniliklere bürünmüştü, 0.9.0 güncellemesi ile birlikte çok şey gelmese de bir kaç yenilik ve düzeltme gelmiş durumda.

PUBG Mobile 0.9.0 Güncellemesi:

– Erangel’e gece modu eklendi. Zaman rastgele bir şekilde gündüz ve gece olacak.
– Cadılar Bayramı: Toplanma Alanında balkabağı ve şeker toplayarak diğer oyuncularla etkileşime gir. Şeker etkinliği ve Cadılar Bayramı teması eklendi.
– Yeni QBU Tüfeği. Sadece Sanhok’ta bulunabilir.
– Yeni pikap Rony. Sadece Sanhok’ta bulunabilir.
– Yeni “”Paylaş ve Ucuzlat”” özelliği. Arkadaşların sana pazarlık yaparak yardım etsin.
– Ekip kapasiteleri 6 oyuncu ile sınırlandırıldı.
– Ekip Yarışması açıldı.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu