«
PUBG Mobile 0.9.0 Güncelleme Notları (Gece Modu ve Dahası) Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

Popüler açık dünya oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG mobile sürümü çıkmıştı. Çıktığı günden beri milyon kişi tarafından indirilen PUBG Mobile’a yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte PUBG Mobile 0.9.0 güncelleme notları.

PUBG’nin kısa süre önce duyurulan mobil sürümü birçok ülkede en çok indirilen oyun oldu. PUBG Mobile; 100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen amansız mücadele. Her oyuncu kendi silahlarını, araçlarını, malzemelerini bulmalı, görsel olarak zengin, taktiksel olarak da her ihtimale açık, git gide daralan bu savaş alanında rakiplerini saf dışı bırakmalıdır. Adaya inin, gerekli teçhizatları bulun ve hayatta kalmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyarak zafere ulaşın.

Arcade modunda oyuncular tek başlarına ya da arkadaşlarıyla oynayabiliyor ve mod, 28 oyuncuya kadar kabul ediyor. Her Arcade karşılaşmasında, altı varyasyondan biri rastgele seçilirken, her varyasyon için de üç maç kuralından birisi rastgele seçiliyor. Bu kurallardan ilki, maçtaki bütün silahları kısıtlar; ikincisi, sadece tek tip silah kullanmanızı sağlar; üçüncüsünde ise, oyuncu bütün silahları ve eşyaları kullanabilir.

  • PUBG Mobile 0.9.0 Güncelleme Notları (Gece Modu ve Dahası) Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

    PUBG Mobile 0.8.0 Güncelleme Notları (Yeni Harita, Araç ve Silah)

PUBG Mobile 0.9.0 Güncelleme Notları (Gece Modu ve Dahası) Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

PUBG Mobile‘ın bu güncellemesi tam net bir tarih yok ancak bu hafta içinde güncellemenin dağıtılması planlanıyor. Android ve iOS için yayınlanacağının altını çizelim. Bir önceki 0.8.0 güncellemesinde oyun tamamen yeniliklere bürünmüştü, 0.9.0 güncellemesi ile birlikte çok şey gelmese de bir kaç yenilik ve düzeltme gelmiş durumda.

PUBG Mobile 0.9.0 Güncellemesi:

– Erangel’e gece modu eklendi. Zaman rastgele bir şekilde gündüz ve gece olacak.
– Cadılar Bayramı: Toplanma Alanında balkabağı ve şeker toplayarak diğer oyuncularla etkileşime gir. Şeker etkinliği ve Cadılar Bayramı teması eklendi.
– Yeni QBU Tüfeği. Sadece Sanhok’ta bulunabilir.
– Yeni pikap Rony. Sadece Sanhok’ta bulunabilir.
– Yeni “”Paylaş ve Ucuzlat”” özelliği. Arkadaşların sana pazarlık yaparak yardım etsin.
– Ekip kapasiteleri 6 oyuncu ile sınırlandırıldı.
– Ekip Yarışması açıldı.

Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *