Tiktok Takipçi Satın Al

Spotify’a Yeni Özellikler Geliyor

Dünyanın en popüler müzik dinleme platformu Spotify’dan yeni özellikler geliyor. Apple Music’in en büyük rakibi Spotify ne gibi bir özellik getirecek?

Gelmesi beklenen özelliklerden biri üyelerin kendi şarkılarını Spotify’a yüklemesini içeriyor. Kişilerin kendi cihazlarındaki şarkıları bu yolla Spotify üzerinden dinleyebilmesi mümkün olacak.

[sp-related style=”light” id=”20248″]

Bir diğer değişiklik ise uygulamanın kütüphane görünümünde gerçekleşecek. Kütüphane içerisindeyken yatay kaydırma hareketiyle şarkı, albüm, playlist gibi bilgilere ulaşılabilecek.

Test edilen özelliklerden bir tanesi ise kullanıcıların şarkı deneyimlerini baz alıyor. Favori şarkılardan oluşan bu oynatma listesi kişinin dinlediği şarkılar ve türlere göre otomatik olarak oluşturulacak. Üstelik kullanıcının tercih ettiği şarkılar değiştikçe bu listenin de kendiliğinden güncellenmesi hedefleniyor.

Spotify'a Yeni Özellikler Geliyor

Podcast konusunda da birtakım özellikler geleceği ifade ediliyor. Kullanıcılara “daha sonrası için kaydet” seçeneği sunacak olan Spotify, sevilen kanalların podcast yayınların takibini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Podcast ekranındaki arayüz değişikliği ile bölümler hakkında bilgi almak ve menülerde gezinmek kolaylaşacak.

Spotify yeni özellikler konusunda henüz resmi bir açıklama yapmadı. Yine de test edilen bu özelliklerin en azından bir kısmının yakın bir tarihte üyelerle buluşturulacağı tahmin ediliyor.

[sp-related style=”light” id=”10920″]

Kaynak: https://shiftdelete.net/spotify-yeni-ozellikler-ile-geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu