Spotify Cihazlar Arasında Müzikleri Keşfetmenin Yeni Yolu! - TeknoDiot.com

Spotify Cihazlar Arasında Müzikleri Keşfetmenin Yeni Yolu!

Abone Ol 

Akış teknolojisi sayesinde, yerel olarak saklamak yerine gösterilerimizi izlemeye devam edebilir veya müziklerimizi birden fazla cihazda dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bazen cihazlar arasında geçiş yapmak biraz rahatsız edici ve verimsiz olabilir, fakat bu Spotify’ın düzeltmeye çalıştığı konudur.

takipçi satın al
takipçi satın al

Haberlere göre Spotify, kullanıcıların en sevdikleri cihazları ayarlayabilecekleri mobil uygulaması için yeni bir özelliği test ediyor gibi görünüyor. Ardından, cihazın menzil dahilinde olduğunu tespit ettiğinde kullanıcıdan kendi yerine en sevdikleri cihazda oynatmaya devam etmek isteyip istemediklerini sormasını istiyor.

Spotify Cihazlar Arasında Müzikleri Keşfetmenin Yeni Yolu!

Örneğin, arabanızda Spotify çalıyorsa ve eve ulaşıyorsanız ve Bluetooth hoparlörü evde favori bir cihaz olarak kaydettiyseniz, müzik çalmayı o cihaza aktarmak isteyip istemediğiniz sorulur. Bu bir kaç basamaktan tasarruf edebilecek olan anahtarı manuel olarak yapmak zorunda olan kullanıcılara karşı bir özellik.

Bu şu anda bir test olduğu söyleniyor, bu yüzden şu anda tüm kullanıcılar için bu özelliğin ne kadar yaygın olduğu belli değil, ancak Thurrott.com’da Mehedi Hassan tarafından yapılan ilk testlerin şu ana dek oldukça sorunsuz bir deneyim gibi göründüğü öne sürüldü. Bu yüzden, ilginizi çekebilir.

Göz atın:   Yeni Spotify Özelliği Ortaya Çıktı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL