Tiktok Takipçi Satın Al

Spotify Cihazlar Arasında Müzikleri Keşfetmenin Yeni Yolu!

Akış teknolojisi sayesinde, yerel olarak saklamak yerine gösterilerimizi izlemeye devam edebilir veya müziklerimizi birden fazla cihazda dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bazen cihazlar arasında geçiş yapmak biraz rahatsız edici ve verimsiz olabilir, fakat bu Spotify’ın düzeltmeye çalıştığı konudur.

Haberlere göre Spotify, kullanıcıların en sevdikleri cihazları ayarlayabilecekleri mobil uygulaması için yeni bir özelliği test ediyor gibi görünüyor. Ardından, cihazın menzil dahilinde olduğunu tespit ettiğinde kullanıcıdan kendi yerine en sevdikleri cihazda oynatmaya devam etmek isteyip istemediklerini sormasını istiyor.


Spotify Cihazlar Arasında Müzikleri Keşfetmenin Yeni Yolu!

Örneğin, arabanızda Spotify çalıyorsa ve eve ulaşıyorsanız ve Bluetooth hoparlörü evde favori bir cihaz olarak kaydettiyseniz, müzik çalmayı o cihaza aktarmak isteyip istemediğiniz sorulur. Bu bir kaç basamaktan tasarruf edebilecek olan anahtarı manuel olarak yapmak zorunda olan kullanıcılara karşı bir özellik.

Bu şu anda bir test olduğu söyleniyor, bu yüzden şu anda tüm kullanıcılar için bu özelliğin ne kadar yaygın olduğu belli değil, ancak Thurrott.com’da Mehedi Hassan tarafından yapılan ilk testlerin şu ana dek oldukça sorunsuz bir deneyim gibi göründüğü öne sürüldü. Bu yüzden, ilginizi çekebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu