Tiktok Takipçi Satın Al

Speedtest Uygulamasına Merakla Beklenen Bir Özellik Getirildi!

Speedtest.net yapımcısı olan Ookla, internet hızınızı test etmek için mobil ve masaüstü uygulamalarını daha önce sunmuştu, şimdi ise yeni bir VPN hizmeti sundu.

Speedtest VPN olarak adlandırılan hizmet şu anda beta sürümündedir. Yeni VPN hizmeti iOS ve Android için bulunan Speedtest uygulamasının bir parçası olarak sunulmaktadır.


Speedtest VPN, çoğu VPN uygulamasının mobil platformlarda çalıştığı gibi çalışıyor. Bir düğmeye bastığınızda işletim sistemi sizden VPN’i cihazınıza eklemeniz için izin isteyecek ve ardından kullanabileceksiniz. Cihazınızda internet trafik hızınız azalabilir ancak ISS’nizdeki verileri gizleme ve ayrıca engellenen web sitelerine erişim sağlama avantajı sunan Speedtest VPN çeşitli sunucular üzerinden erişim olanağı sağlayacaktır.

Speedtest Uygulamasına Merakla Beklenen Bir Özellik Getirildi!

Şimdilik beta aşamasında Speedtest VPN uygulamasını ücretsiz olarak App Store veya Google Play Store’dan indirerek sahip olabilirsiniz. Ookla, hizmeti tam sürüme geçirdikten sonra gelecekte ücretli üyelikler sunmayı planladığını doğruladı. Kullanıcılar ücretli planlara abone olmasalar bile her ay 2GB ücretsiz veriden yararlanma hakkı tanınacak.

Ookla, Speedtest VPN hizmeti kimin ve hangi amaçla kullandığının kaydını tutmuyor böylece şirket içindeki kişilerin ve hükümet gibi dış temsilcilerin bu bilgilere erişmesini imkansız hale getiriyor. Hizmetin bulunduğu yargı alanı, sunulan şifreleme düzeyi, gizlilik düzeyi, şirket politikaları ve daha fazlası gibi başka ayrıntılar hakkında şimdilik bilgi yok takipte kalın!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu